Chladící skříně

: :
: :
: :

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Celá chladnička, včetně ventilátoru je zhotovena z CrNiSt 1.4301. Izolace zhotoveny z 75 mm polyuretanové pěny. Profilovaná podlaha uvnitř chladničky. Rozvodné potrubí z mědi. Nejvyšší okolní teplota do 43 °C, nejvyšší míra vlhkosti 100 %. Klimatizací skupina T. Stropní ventilátor pro oběh chladícího vzduchu. Ventilátor se vypne automaticky když dojde k otevření dveří.

Automatické odpařování vody. Drenáže k odvodnění jsou přístupné vzadu za zařízením. Zkapalněná voda se odpařuje do vzduchu. Vnitřní osvětlení se zapne když jsou otevřené dveře. Elektronická ovládání teploty. Elektronická funkční zkouška před spuštěním přístroje s automatickým zobrazením kódu poruchy. Digitální panel zobrazuje nastavené a skutečné hodnoty, zobrazuje stav kompresoru, ventilátoru a odmrazování tlačítko činnost.

Programovatelné:

Souvislá činnost pro rychlé chlazení výrobků bez ohledu na nastavenou teplotu čas odmrazování, odmrazovací cykly, odmrazovací možnosti s nebo bez větráku. Vnitřní uspořádání se svislými štěrbinový kolejničkami pro možnosti nastavení až do 22 stohů. Podporovaná hloubka 810 mm vhodná pro GN 2/1, 700 mm hloubky 530 x 550 mm rošty, minimální rozestupy 60 mm, 4 kovové rošty pokryté plastem pro každou část.

Automatické zavírání dveří když jsou otevřené v méně než 90°.

Dveře s válečkovým zámkem.

Velká jednotka. Pro nízké teploty.

Chlazení a uskladnění od -2 °C do +8 °C.

Vyrobeny z 1.4301 nerezové oceli (vnějšek i vnitřek), 75-mm silný, CFC- polyuretanová pěna zajišťující minimum ztrát teploty s nejvyšší mírou výkonnosti. Provedení je elegantní z vnějšku – tak ideální uvnitř. S vnitřními kulatými rohy a , spád vnitřní podlahy k odvodnění jako standard., provádět úklid a sanitaci je jednoduché.

Snadné otvírání dveří s magnetickými těsněními, pokud jsou dveře otevřené v méně než 90° automaticky se samy zavřou.

Snadná obsluha díky ovládacím prvkům s digitálním teploměrem zajistit nejvyšší stupeň přesnosti v nastavení a snímání teplot v

Rozmezí mezi -2 ° až +8 °C.

Silný větrák, který zajistí rovnoměrně rozháněný chladící vzduch. Agregát s bez freonovým plynem R404

Kondenzovaná roztátá voda se automaticky odpařuje.

11 modely, všechny plně uzamykatelné a s vnitřním osvětlením.

Modely KSN 067, KSN 122 a KSN 142 mají dva samostatně chlazené úseky.

Model KSF 065 jsou „pružné“ když je potřebné uskladnění ryb (-6 °C +6 °C).

Model KSN 068 a KSN 148 mají průhledné skleněné dveře a chlazení mezi 0 °C a +10 °C.

Poptat Chladící skříně

Povinné údaje:
Technická data


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH