Šokové chlazení a mražení

: :
: :
: :

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Rychlé šokové chlazení a mrazení. Až 32 °C okolní teploty a až 100 % vlhkost vzduch všechny přístroje spolehlivě, precizně a s vysokou kvalitou zachladí nebo zamrazí potraviny.

Samozřejmostí u přístrojů Küppersbusch je automatické vypínání tlakového ventilátoru při otevření dveří nebo automatické zavírání dveří při úhlu otevření pod 90° a snadno vyměnitelné magnetické těsnění dveří.Také automatické řízení zchlazování nebo zmrazování. Pomocí teplotní sondy která je sériově instalována ve všech přístrojích je sledována teplota uvnitř pokrmů. Při ukončení šokového chlazení nebo mrazení následuje automatický přechod do fáze uchovávání.

Komfortní ovládání, jako například obsluha přes folií kryté ovládání, elektronická regulace teplot, přehledné zobrazení používaných postupů.

Model KCT 105 možnost dodání bez pracovní plochy. Podstavce pod stolní přístroje KCT 106. Provedení přístrojů KCT 105, KCT 106, KCT 110, z nerezové oceli CrNiSt 1.4301, zabudovaný chladicí stroj, izolace z 75 mm z polyuretanové pěny, bez freonové chladivo.

Vnitřní uspořádání se zaoblenými hygienickými rohy a odtokem na dně přístroje. Snadné čištění odpařovacího zařízení díky otevření ventilátoru pomocí kloubového závěsu.

Modely KTC 120, KTC 220

Vjezdová kolejnička u modelů KCT 120, KCT 220, kompaktibilní s Convect-Air 20 GN 2/1 a 20 GN 2/1. Provedení z nerezové oceli CrNiSt 1.4301 KTC 120 a 220 mají samostatnou chladící jednotku. Izolace 80 mm z polyuretanové pěny, bez freonové chladivo, nerezové dno CrNiSt s 30 mm silnou izolací

Všeobecný popis

Maximální okolní teplota 32 °C, maximální vzduch-vlhkost 100 %, automatické vypínání tlakového ventilátoru při otevření dveří. Automatické zavírání dvířek při úhlu otevření dvířek pod 90 °, snadno vyměnitelné magnetické těsnění dveří. Díky sledováním poklesu teploty čidlem je zabráněno předčasné povrchové zamrznutí potravin, automatický přechod do fáze uchovávání při dokončení šokového chlazení či mrazení. Elektronika s testem funkcí před startem a automatickým oznámením kódu chyby na displeji. Zobrazení požadovaných a skutečných hodnot na displeji. Možnost manuálního nastavení na nepřetržitý provoz bez ohledu na hodnoty nastavené v automatickém režimu. Možnost nastavení rozmrazování podle volby s nebo bez ventilátoru. 20 postupů před-programováno, které může uživatel specificky přizpůsobit. Přístroje jsou přizpůsobeny nejen pro gastro nádoby, ale také EN-misky a plechy na pečení.

Poptat Šokové chlazení a mražení

Povinné údaje:
Technická data


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH