Elektrická smažící pánev EUROLUX EEB230

Výška: 850 mm Šířka: 400 mm
Hloubka: 706 mm kapacita: 1 x GN 1/1 - 65 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz Jmenovitý příkon: 3 kW

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrická smažící pánev EUROLUX s nepřilnavým dnem Duplex, pro gastronádoby GN 1/1

Těleso zařízení, vana, nosné díly a šroubové spoje, resp. dno, horní kryt a stěny skříňky vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso sestává z pláště s příčným nosníkem, ovládacího panelu a krytu stojanu. Všechny hrany zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky ze tří stran přivařeny lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu je zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně zarovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení), plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

Vana, vyrobená hlubokým tažením 305 x 510 x 65 mm je přivařena k horní desce – bezešvý spoj a určena pro gastronádoby GN 1/1. Dno vany Duplex vyrobeno z kompozitního materiálu s nepřilnavým povrchem. Vysoká tepelná vodivost vnitřní vrstvy dna zajišťuje ideální rozložení tepla, vysokou rovnoměrnost vaření i opékání a velmi krátkou dobu zahřívání. Tepelná roztažnost různých vrstev materiálu se vzájemně vyrovnává – i při tepelném šoku, např. působením studené vody, je vyloučen vznik trhlin nebo deformace dna.

Oddělená termostatická regulace v rozmezí 50 až 300 °C. Varná zóna vybavena tepelným jističem. Vyprazdňování pánve uzavíratelnou šachtou (průměr 36 mm), umístěnou vpravo vpředu, do lapače tuku (gastronádoba GN 1/1-65) s možností vyjmutí.

Ve spodní části zařízení otevřená skříňka rozměrů 340 x 605 x 345 mm. Její odkládací dno opatřeno ze tří stran lemy výšky 15 mm, ohnutými nahoru , vepředu lemem, ohnutým dolů.

Zařízení vybaveno připojovacími svorkami s vhodným potenciálem, které umožňují připojení jednotky optimalizace výkonu, resp. lze je využít pro indikaci vně zařízení.

Potřebné ochrany a řídící vedení pro jednotku optimalizace výkonu nejsou součástí dodávky, zajišťuje je uživatel.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, nevyžaduje žádné ochrany nebo řídící vedení vně zařízení. Elektrická přípojka uvnitř zařízení řadovou svorkovnicí se zásuvnými kontakty, dosažitelnými zepředu.

Údržba se provádí rovněž zepředu.

Příslušenství :

  • 1 ks teflonová závěrná zátka
  • 1 ks lapač tuku – gastronádoba GN 1/1-65

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE a osvědčení VDE.

Zařízení vybaveno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Elektrická smažící pánev EUROLUX EEB230

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 706 mm
kapacita: 1 x GN 1/1 - 65 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 3 kW

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH