Elektrický sporák EEH613

Výška: 850 mm Šířka: 1000 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 18 kW Počet varných ploch: 3

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrický sporák s litinovou varnou plochou a pečící troubou

Těleso zařízení, nosné díly a šroubové spoje, resp. dno, horní kryt a stěny odkládacího regálu vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Varný prostor trouby vyroben z chromové oceli – materiálu, který díky své o 40% nižší tepelné roztažnosti než druh 1.4301 – vykazuje nepatrnou deformaci teplem a tím zaručuje delší životnost zařízení. Varné plochy a vyjímatelné dno trouby ze speciální litiny s minimální průtažností a vynikající schopností vedení a akumulace tepla.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso tvoří plášť s příčným nosníkem, ovládací panel a kryt stojanu. Všechny okraje zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky přivařeny ze tří stran lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu je zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně zarovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení). Plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

V horní části tři varné plochy (285 x 560 x 15 mm) se dvěma samostatně regulovatelnými zónami ohřevu po 2,5 kW. Ovládání každé z nich regulátorem přívodu energie. Zapojení, šetřící energii, vybavené pojistným omezovačem teploty. Varné plochy uloženy do uzavřené vany hloubky 3 mm, tepelně odizolovány (izolační límec). Převýšení varných ploch nad krycí deskou zařízení 30 mm.

Ve spodní části vlevo pečící trouba rozměrů 538 x 465 x 370 mm. Horní a spodní ohřev s oddělenou termostatickou regulací (50 až 300 °C), příkon každého 1,5 kW. Velmi vysoká účinnost díky přímému ohřevu trubkovými topnými tělesy, umístěnými uvnitř.

Po stranách čtyřpatrové závěsné nosiče, rozteč 60 mm, s možností vyjmutí pro čistění.

Trouba za všech stran opatřena izolací minimální tloušťky 20 mm. Výklopná dvířka se zdvojenou stěnou, odlehčená pružinou a vyvážená, s páčkou, ovládající odvod výparů, rukojeť dvířek z trubky průměru 25 mm.

Zařízení vybaveno kontakty s daným potenciálem, které umožňují připojení jednotky optimalizace výkonu, resp. je lze využít pro indikaci mimo zařízení.

Potřebné ochrany a řídící vedení pro jednotku optimalizace výkonu nejsou součástí dodávky, zajišťuje je uživatel.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, nevyžaduje žádné ochrany nebo řídící vedení. Elektrická přípojka uvnitř zařízení řadovou svorkovnicí se zásuvnými kontakty. dosažitelnými zepředu. Údržba se provádí též zepředu.

Příslušenství :

  • 1 ks pečící plech. smaltovaný (530 x 400 mm)
  • 1 ks rošt, chromovaný (530 x 400 mm)

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE a má osvědčení VDE.

Zařízení opatřeno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Elektrický sporák EEH613

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 1000 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 18 kW
Počet varných ploch: 3

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH