Elektrický sporák EUROLUX EEH610

Výška: 850 mm Šířka: 1000 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 15 kW Počet varných ploch: 3

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrický sporák EUROLUX s litinovou varnou plochou

Těleso zařízení, nosné díly, šroubové spoje, resp. dno, horní kryt a stěny odkládacího regálu vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301, varné plochy ze speciální litiny s minimální průtažností a vynikající schopností vedení a akumulace tepla.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso tvoří plášť s příčným nosníkem, ovládací panel a kryt stojanu. Všechny okraje zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky přivařeny ze tří stran lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu je zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu vepředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně orovnány.

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení). Plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

V horní části tři varné plochy (285 x 560 x 15 mm), každá se dvěma samostatně regulovanými zónami ohřevu příkonu 2,5 kW. Ovládání každé z nich regulátorem přívodu energie. Zapojení, šetřící energii, vybavené pojistným omezovačem teploty. Varné plochy uloženy do uzavřené vany hloubky 3 mm, tepelně odizolována (izolační límec). Převýšení varných ploch nad horní deskou zařízení 30 mm.

Ve spodní části otevřený odkládací regál rozměrů 340 x 605 x 420 mm. Jeho dno ze tří stran ohnuto nahoru – lem výšky 30 mm, vepředu dolů.

Zařízení vybaveno kontakty s daným potenciálem, které umožňují připojení jednotky optimalizace výkonu, resp. je lze využít pro indikaci mimo zařízení.

Potřebné ochrany a řídící vedení pro jednotku optimalizace výkonu nejsou součástí dodávky, zajišťuje je uživatel.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, nevyžaduje žádné ochrany nebo řídící vedení. Elektrická přípojka uvnitř zařízení řadovou svorkovnicí se zásuvnými kontakty, dosažitelnými zepředu. Údržba se provádí též zepředu.

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE a má osvědčení VDE.

Zařízení opatřeno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Elektrický sporák EUROLUX EEH610

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 1000 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 15 kW
Počet varných ploch: 3

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH