Elektrický sporák EUROLUX Vitro Express EEH 503

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 10 kW Počet varných ploch: 4

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrický sporák EUROLUX Vitro-Express se sklokeramickou varnou plochou a pečící troubou

Těleso zařízení, nosné díly a šroubové spoje, resp. dvířka a rukojeť trouby vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Varný prostor trouby vyroben z chromové oceli – materiálu, který díky své o 40% nižší tepelné roztažnosti než druh 1.4301 – vykazuje nepatrnou deformaci teplem a tím zaručuje delší životnost zařízení. Vyjímatelné dno trouby ze speciální litiny s minimální průtažností a vynikající schopností vedení a akumulace tepla.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso tvoří plášť s příčným nosníkem, ovládací panel a kryt stojanu. Všechny okraje zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky ze tří stran přivařeny lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu je zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení vepředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně zarovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení). Plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

V horní části kompaktní sklokeramická varná plocha (565 x 555 mm), vsazená do horní desky - vodotěsný spoj. Čtyři kruhová varná místa průměru 230 mm, příkon každého 2,5 kW. Jejich ovládání regulátorem přívodu energie. Varná místa oddělena vhodným dekorem varné plochy.

Ohřev topnými spirálami s extrémně rychlou dobou žhavení. Každá plotýnka vybavena ochranou proti přehřátí pomocí pojistného omezovače teploty. Povrchová teplota stavitelná v rozmezí 70 až 500 °C. Přenos energie vedením tepla a zářením zaručuje velmi vysokou účinnost, až 80%. Sklokeramika odolná proti tepelným rázům v rozmezí –200 až +700 °C.

Ve spodní části pečící trouba rozměrů 538 x 465 x 370 mm. Horní a spodní ohřev s oddělenou termostatickou regulací (50 až 300 °C), příkon každého 1,5 kW. Velmi vysoká účinnost díky přímému ohřevu kruhovými topnými tělesy, umístěnými uvnitř.

Po stranách čtyřpatrové závěsné nosiče, rozteč 60 mm, s možností vyjmutí pro čistění.

Trouba ze všech stran opatřena izolací minimální tloušťky 20 mm. Výklopná dvířka se zdvojenou stěnou, odlehčená pružinou a vyvážená, s páčkou, ovládající odvod výparů, rukojeť z trubky průměru 25 mm.

Zařízení vybaveno kontakty s daným potenciálem, které umožňují připojení jednotky optimalizace výkonu, resp. je lze využít pro indikaci mimo zařízení.

Potřebné ochrany a řídící vedení pro jednotku optimalizace výkonu nejsou součástí dodávky, zajišťuje je uživatel.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, nevyžaduje žádné ochrany nebo řídící vedení. Elektrická přípojka uvnitř řadovou svorkovnicí se zásuvnými kontakty, dosažitelnými zepředu. Údržba se provádí též zepředu.

Příslušenství :

  • 1 ks pečící plech, smaltovaný (530 x 400 mm)
  • 1 ks rošt, chromovaný (530 x 400 mm)
  • 1 sada prostředků na údržbu sklokeramiky

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE a má osvědčení VDE.

Zařízení opatřeno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Elektrický sporák EUROLUX Vitro Express EEH 503

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 10 kW
Počet varných ploch: 4

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH