Elektrický sporák EUROLUX Vitro Express EEH703

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 18 kW Počet varných ploch: 6

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrický sporák EUROLUX Vitro-Express se sklokeramickou varnou plochou a pečící troubou

Těleso zařízení, nosné díly, šroubové spoje, dvířka, rukojeť trouby, resp. dno, horní kryt a stěny odkládacího regálu vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Varná část vyrobena z chromové oceli – materiálu, který díky své o 40% nižší tepelné roztažnosti než chromniklová ocel 1.4301 vykazuje nepatrnou deformaci teplem, resp. zaručuje delší životnost zařízení. Vyjímatelné dno trouby vyrobeno ze speciální litiny s minimální průtažností a vynikající schopností vedení a akumulace tepla.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso sestává z pláště s příčným nosníkem, ovládacího panelu a krytu stojanu. Všechny hrany zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14º.

Na hrany horní desky ze tří stran přivařeny lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5mm.

Vnější povrchy leštěny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli(zvláštní vybavení), plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

V horní části zařízení kompaktní sklokeramická varná plocha ( 565 x 555 mm), vsazená do horní desky – vodotěsný spoj. Šest kruhových varných plotýnek průměru 230 mm, příkon každé 2,5 kW. Ovládání jejich výkonu regulátorem přívodu energie. Varná místa oddělena vhodným dekorem desky.

Ohřev topnými spirálami s extrémně rychlou dobou žhavení. Každá plotýnka vybavena ochranou proti přehřátí pomocí pojistného omezovače teploty. Povrchová teplota stavitelná v rozmezí 70 až 500 ºC. Přenos energie vedením tepla a zářením, zaručuje velmi vysokou účinnost, až 80%. Sklokeramika odolná proti teplotním rázům v rozmezí –200 až +700 ºC.

Ve spodní části vlevo pečící trouba rozměrů 538 x 465 x 370 mm. Horní a spodní ohřev s oddělitelnou termostatickou regulací (50 až 300 ºC, příkon každého 1,5 kW. Velmi vysoká účinnost díky přímému ohřevu trubkovými topnými tělesy, umístěnými uvnitř.

Po stranách čtyřetážové závěsné nosiče, rozteč 40 mm, s možností vyjmutí pro čistění.

Trouba ze všech stran opatřena izolací minimální tloušťky 20 mm. Výklopná dvířka se zdvojenou stěnou, odlehčená pružinou a vyvážená, s páčkou, ovládající odvod výparů, rukojeť dvířek z trubky průměru 25 mm.

Ve spodní části odkládací regál rozměrů 330 x 595 x 395 mm.

Zařízení vybaveno připojovacími svorkami s vhodným potenciálem, které umožňují připojení jednotky optimalizace výkonu, resp. lze je využít pro indikaci vně zařízení.

Potřebné ochrany a řídící vedení pro jednotku optimalizace výkonu nejsou součástí dodávky, zajišťuje je uživatel.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, nevyžaduje žádné ochrany nebo řídící vedení vně zařízení. Elektrická přípojka uvnitř zařízení řadovou svorkovnicí se zásuvnými kontakty, dosažitelná zepředu.

Údržba se provádí rovněž zepředu.

Příslušenství:

  • 1 ks pečící plech, smaltovaný
  • 1 ks rošt, chromovaný
  • 1 sada prostředků péče o sklokeramickou desku

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE a osvědčení VDE.

zařízení vybaveno výškově stavitelnými plastovými nožkami ( průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Elektrický sporák EUROLUX Vitro Express EEH703

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 18 kW
Počet varných ploch: 6

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH