EUROLUX PERMAPRESS EES060

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 12 kW Objem: 60 litrů

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

EUROLUX Elektrický PERMAPRESS

Provedení přístroje v CrNi ocel 1.4301: krycí deska, vnějšek kotle, poklop a úchyt kotle, povrch přístroje, nosné profily, výtokové síto, vnitřní rám kotle, stejně tak otočný kloub poklopu z CrNi ocel 1.4301. Dno vnitřku kotle je z CrNiMoTi ocel 1.4571.

Poklop kotle je izolovaný s dvojitou stěnou, odpružený, vyvážený a vybavený rukojetí. Vodovodní potrubí je z mědi. Vyprázdnění vnitřku kotle se provádí za pomoci bezpečnostního výtokového ventilu DN 40 (11/2), který je pochromován; ventil je nastrčen a z venku zabezpečen šroubem.

Přístroj určený k instalaci jako stojící přístroj, je vybaven rámy; tělo přístroje se skládá z obalu přístroje s příčníkem, stejně tak z krytu spínače a soklu. Všechny přístupné hrany jsou uzavřeny profilem. Plášť přístroje je vyhotoven z jednoho stabilního kusu, ze tří stran uzavřeného a přivařeného k základně. Kryt spínače s obslužnými a signálními elementy má sklon 14º.

Rohové svary krycí desky jsou na třístranné 50 mm vysoké hraně vyrobeny průběžně a zahlazeny, rohy zakulaceny. Odvodnění krycí desky pomocí odtokové trubky. Přední hrana krycí desky je skloněna s rádiem R15 a je vyhotovena jako okapová hrana. Zezadu je hranka 20 mm určená pro napojení zdi nebo lišty. Přesah od těla přístroje je vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy jsou obroušeny na zrnitost 240 a následně potaženy za pomoci Scotchband 180er.

Napojení přístroje pomocí nasazených a zašroubovaných U-závitů, stejně tak kolmých mezikrytů z CrNi ocel (zvláštní příslušenství). Plášť přístroje s postraním žlábkováním pro připojení krytů.

Vnitřní rozměry kotle: průměr 484 mm, výška 410 mm; užitečný objem je 63,5 litrů při vzdálenosti od kraje nádoby 4 cm. V kotli je ryskou vyznačen objem vždy po 10 litrech.

Přívod vody pro vnitřek kotle se provádí přes pohyblivou armaturu umístěnou na krycí desce. Na předním krytu je umístěna mísící baterie DN 20 (¾“) pro teplou a studenou vodu s ventilem, stejně tak analogový manometr pro zobrazení tlaku v generátoru páry.

Bez údržbový, uzavřený PERMAPRESS-ohřevný systém. Ochrana proti vyschnutí, Pressostat a bezpečnostní armatura jsou zabudovány.

Manuální regulace teploty připravovaného pokrmu. Páka k přepnutí mezi stupněm zahřátí a stupněm udržení teploty.

Standardně je přístroj opatřen beznapěťovými svorkami, které slouží k připojení zařízení pro optimalizaci výkonu a k oboustranné signalizaci (komunikaci).

Potřebné jištění a řídící vedení potřebné pro provoz zařízení pro optimalizaci výkonu není v dodávce obsaženo a musí být vždy dodatečně instalováno.

Přístroj se připojuje zdola nebo skrz zadní stěnu. Při tomto zapojení není zapotřebí vnějších jištění nebo řídících vedení. Elektrické připojení přístroje do svorkovnice pomocí svorek je možno provést zepředu, taktéž všechny údržby je možno provádět zepředu.

Příslušenství:

  • 1 výtokové síto

Ochrana proti úniku vody (typ ochrany IPX 5). Označení CE. Certifikát VDE.

Přístroj je vybaven výškově nastavitelnými nožičkami z umělé hmoty (o průměru: horní díl 70 mm, zasunovací díl 50 mm) nebo je možno přístroj postavit na 150 mm vysoký vnější betonový sokl.

Poptat EUROLUX PERMAPRESS EES060

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 12 kW
Objem: 60 litrů

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH