EUROLUX Elektrická sklopná pánev EEP500

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm kapacita: 1 x GN 2/1 – 150 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz Jmenovitý příkon: 7 kW

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

EUROLUX Elektrická kompenzační sklopná pánev GN 2/1 bez postranního úchytu

Korpus přístroje, pánev, poklop a otočný kloub poklopu, stejně tak nosné díly a šroubovitá spojení jsou kompletně z CrNi ocel 1.4301.

Přístroj určeny ke stání je vybaven rámy; tělo přístroje pod pánví se skládá z pláště přístroje s příčníkem a krytu soklu. Kryt spínače je spojen s pánví. V horní části přístroje slouží výklenek ve tvaru L k zachycení pánve. Všechny přístupné hrany jsou uzavřeny profilem. Plášť přístroje je vyhotoven z jednoho stabilního kusu, ze tří stran uzavřeného a přivařeného k základně. Kryt spínače s obslužnými a signálními elementy má sklon 14º.

Rohové svary krycí desky pánve jsou na třístranné 50 mm vysoké hraně průběžně vyhotoveny a zahlazeny, rohy zakulaceny. Přední hrana krycí desky je skloněna s rádiem R15 a je vyhotovena jako okapová hrana. Zezadu je hranka 20 mm určená pro napojení zdi nebo lišty. Přesah od těla přístroje je vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy jsou obroušeny na zrnitost 240 a následně potaženy za pomoci Scotchband 180er.

Sklopná pánev bez postranního úchytu. Horní část s bezešvě navařenou do hloubky zasahující miskou (630 x 510 x 170 mm), určené k zavěšení nádob GN 1/1 150- a GN 2/1-150-. Celkové množství naplnění (objem) je 40 litrů, užitečný objem je 25 litrů při vzdálenosti hladiny od kraje nádoby 4 cm. Plocha pečení 0,30 m2. Dno misky ze spojovacího materiálu (kompenzační dno).

Díky vysoké tepelné vodivosti povrchu jádra pánve se kompenzační dno chlubí ideálním rozdělením tepla, nepřekonatelnou rovnoměrností pečení a krátkým časem záhřevu.

Tepelné roztahování jednotlivých vrstev je kompenzováno tak, že samotné popraskání nebo poničení dna pánve, které by mohlo vzniknout při šoku způsobeném náhlým působením studené vody je vyloučeno.

Sklopná pánev je určena k víceúčelovému použití, např. k vaření v uzavřených nádobách, dušení v děrovaných nádobách stejně tak k přípravě světlých omáček, polévek a vaječných pokrmů.

Motorické sklápění. Jednoduché a precizní ovládání pomocí chráněných tlačítek. Motor je tichý a stejnoměrného výkonu; precizní uložení zabrání také při intervalovém vypouštění v každé pozici „vylití“ obsahu pánve. Velice rychlé zpětné sklopení pánve. Sklápěcí osa pánve se nachází v přední části. Pomocí dopředu provedeného otočného bodu bude dosaženo přesného vypuštění tak,aby nemusela být popostrkována záchytná nádoba.

Poklop kotle má dvojitou stěnu, je odpružený a vyvážený.

Topné těleso je vybaveno odděleným termostatickým regulátorem s rozsahem od 50 až 100ºC.

Pečící zóny jsou s termostatickým odpojením.

Ochranný teplotní omezovač s druhým bezpečnostním opatřením podle VDE/IEC je zabudován.

Odpojení ohřevu při sklápění.

Ve spodní části přístroje uzavřený přední kryt.

Standardně jsou přístroje opatřeny beznapěťovými svorkami, které slouží k připojení zařízení pro optimalizaci výkonu a k oboustranné signalizaci (komunikaci).

Potřebné jištění a řídící vedení potřebné pro provoz zařízení pro optimalizaci výkonu není v dodávce obsaženo a musí být vždy dodatečně instalováno.

Přístroj se připojuje zdola nebo skrz zadní stěnu. Při tomto zapojení není zapotřebí vnějších jištění nebo řídících vedení. Elektrické připojení přístroje do svorkovnice pomocí svorek je možno provést zepředu, taktéž všechny údržby je možno provádět zepředu.

Ochrana proti úniku vody (typ ochrany IPX 5). Označení CE. Certifikát VDE.

Přístroj je vybaven výškově nastavitelnými nožičkami z umělé hmoty (o průměru: horní díl 70 mm, zasunovací díl 50 mm) nebo je možno přístroj postavit na 150 mm vysoký vnější betonový sokl.

Poptat EUROLUX Elektrická sklopná pánev EEP500

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
kapacita: 1 x GN 2/1 – 150 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 7 kW
Objem: 25 litrů

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH