EUROLUX Elektrický sporák s plotýnkami EEH413

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 13 kW Počet varných ploch: 2

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

EUROLUX Elektrický sporák s plotýnkami (pečící trouba)

Korpus přístroje, nosné díly, šroubovitá spojení, stejně jako dveře a ručka sporáku jsou kompletně z CrNi oceli1.4301.

Prostor pro přípravu pokrmu z pochromované oceli neboť tento materiál díky své o 40% nižší tepelné rozpínatelnosti oproti CrNi oceli 1.4301 dosahuje menších teplotních deformací, a tak dosahuje vyšší životnosti.

Plotýnky a vyjímatelné dno trouby je ze speciální litiny s vynikající tepelnou vodivostí a schopností udržení tepla.

Přístroj určený ke stání je vybaven rámy; tělo přístroje se skládá z obalu přístroje s příčníkem, stejně tak z krytu spínače a soklu. Všechny přístupné hrany jsou uzavřeny profilem. Plášť přístroje je vyhotoven z jednoho stabilního kusu, ze tří stran uzavřeného a přivařeného k základně. Kryt spínače s obslužnými a signálními elementy má sklon 14º.

Rohové svary krycí desky jsou na třístranné 50 mm vysoké hrané průběžně vyhotoveny a zahlazeny, rohy zakulaceny. Odvodnění krycí desky pomocí odtokové trubky. Přední hrana krycí desky je skloněna s rádiem R15 a je vyhotovena jako okapová hrana. Zezadu je hranka 20 mm určená pro napojení zdi nebo lišty. Přesah od těla přístroje je vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy jsou obroušeny na zrnitost 240 a následně potaženy za pomoci Scotchband 180er.

Napojení přístroje pomocí nasazených a zašroubovaných U-závitů, stejně tak kolmých mezikrytů z CrNi ocel (zvláštní příslušenství). Plát přístroje s postraním žlábkováním pro připojení krytů.

V horní části přístroje se nacházejí 2 plotýnky (285 x 560 x 1ř mm) pokaždé s 2 oddělenými řiditelnými topnými zónami každá 2.5 kW. Obsluha každé zóny za pomoci teplotního regulátoru. Spínač úspory energie funguje pomocí omezovače teploty s protektorem. Termické přerušení vazby podložky varného pole na uzavřené 3 mm hluboké plotýnce s okrajem podložky. Přesah varného pole od krycí desky je 30 mm.

Ve spodní části přístroje se nachází trouba 538 x 465 x 370 mm. Horní a dolní topné těleso je odděleno a termostaticky řiditelné v rozsahu (50-300ºC) pokaždé s výkonem 1,5 kW. Nejvyšší studeň výkonu je zaručen díky přímému ohřevu pomocí topných spirál umístěných ve vnitřku přístroje.

Po stranách je umístěn rošt se 4 úrovněmi zasunutí- vždy s odstupem 60 mm; pro účely čištění se dá vyjmout.

Trouba je po celém svém obvodu izolována minimálně 20 mm silnou izolací. Dvířka přístroje jsou dvojité, tepelně odizolované, odpružená a vyvážená se zápustným ramenem. Úchytka dveří je z kulatiny o průměru 25 mm.

Standardně je přístroj opatřen beznapěťovými svorkami, které slouží k připojení zařízení pro optimalizaci výkonu a k oboustranné signalizaci (komunikaci).

Potřebné jištění a řídící vedení potřebné pro provoz zařízení pro optimalizaci výkonu není v dodávce obsaženo a musí být vždy dodatečně instalováno.

Přístroj se připojuje zdola nebo skrz zadní stěnu. Při tomto zapojení není zapotřebí vnějších jištění nebo řídících vedení. Elektrické připojení přístroje do svorkovnice pomocí svorek je možno provést zepředu, taktéž všechny údržby je možno provádět zepředu.

Příslušenství:

  • 1 smaltovaný plech na pečení (530 x 400 mm)
  • 1 pochromovaný rošt na pečení (530 x 400 mm)

Ochrana proti úniku vody (typ ochrany IPX 5). Označení CE. Certifikát VDE.

Přístroj je vybaven výškově nastavitelnými nožičkami z umělé hmoty (o průměru: horní díl 70 mm, zasunovací díl 50 mm) nebo je možno přístroj postavit na 150 mm vysoký vnější betonový sokl.

Poptat EUROLUX Elektrický sporák s plotýnkami EEH413

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
Proud: 400 V, třífázový, 50 Hz
Jmenovitý příkon: 13 kW
Počet varných ploch: 2

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH