Fritéza EUROLUX, ohřev plynem EGF124

Výška: 850 mm Šířka: 400 mm
Hloubka: 706 mm Počet nádržek: 1
Medium: zemní plyn 20 mbar :

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Fritéza EUROLUX, ohřev plynem

Těleso zařízení, pánev, nosné díly, šroubové spoje, resp. dno, horní kryt a stěny skříňky vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso sestává z pláště s příčným nosníkem, ovládacího panelu a krytu stojanu. Všechny hrany zařízení v dosahu obsluhy opatřeny profilovými lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky ze tří stran přivařeny lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem zaoblen (poloměr 15 mm), tvoří odkapní žlábek. Vzadu zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení vpředu 61 mm, po stranách 10 mm a vzadu 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení), plášť zařízení opatřen po straně vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

Do horní desky bezešvě přivařena pánev (210 x 485 mm) s tvarovanými okraji, zadržujícími pěnu a ochrannou (studenou) zónou, celková kapacita 9 litrů. Vypouštění kulovým kohoutem ½“ směrem dolů. Hořák s piezzoelektrickým zapalováním, zapalovacím plamínkem a termoelektrickou zapalovací pojistkou. Termostatická regulace v rozmezí 90 až 190 °C. Přenos tepla od hořáku stěnami pánve. Zařízení vybaveno pojistným omezovačem teploty.

Ve spodní části otevřená skříňka. (Světlá výška mezi dnem a odtokovou trubkou náplně 205 mm.)

Připojení zařízení zespodu nebo zadní stěnou. Nevyžaduje žádnou elektrickou přípojku.

Veškerá údržba se provádí zepředu.

Příslušenství :

  • 1 ks víko
  • 1 ks sítové dno
  • 1 ks fritovací koš, rozměry 180 x 290 x 100 mm

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX 5), nese značku CE.

Zařízení vybaveno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Fritéza EUROLUX, ohřev plynem EGF124

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 706 mm
Počet nádržek: 1
Medium: zemní plyn 20 mbar

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH