Plynová sklopná pánev pro GN 2 1 EGP500

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm kapacita: 2 x GN 1/1 – 150 mm
Proud: 230 V, 50 Hz Medium: zemní plyn 20 mbar

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Sklopná varná pánev pro gastronádoby GN 2/1, EUROLUX s nepřílnavým dnem DUPLEX, bez postranních úchytek, ohřev plynem

Těleso zařízení, nádoba, víko a jeho závěs, nosné díly a šroubové spoje vyrobeny z nerezové oceli 1.4301.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Těleso zařízení pod pánví tvoří plášť s příčným nosníkem a krytem podstavce. Ovládací panel s termostaty a indikátory průběhu spojen s nádobou. Tlačítka pro zdvih a spouštění nádoby umístěna na ovládacím panelu vlevo nahoře.

V horní části zařízení výklenek tvaru L pro uložení nádoby.

Jednodílný plášť zařízení je stabilní, samonosný, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky je skloněn pod úhlem 14º.

Na hrany horní desky nádoby jsou ze tří stran průběžně přivařeny lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem je zaoblen (poloměr 15 mm) a slouží jako odkapní žlábek. Zařízení je vzadu opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na zeď nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu zařízení je vpředu 61 mm, vzadu 10 mm a po stranách 3,5 mm.

Vnější povrchy leštěny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180).

Sklopná pánev je bez postranních úchytek, nástavba s bezešvě svařovanou nádobou, vyrobenou hlubokým tažením, rozměry 630 x 510 x 170 mm, vhodná pro umístění gastronádob GN 1/1 a GN 2/1, celková kapacita 40 litrů, využitelná – při odstupu obsahu od okraje nádoby 40 mm – je 25 litrů.

Dno nádoby (DUPLEX) je vyrobeno z kompozitního materiálu. Vysoká tepelná vodivost vnitřní vrstvy dna zajišťuje ideální rozložení tepla, vysokou rovnoměrnost vaření a opékaní i velmi krátkou dobu zahřívání. Tepelná roztažnost různých vrstev materiálu se vzájemně vyrovnává – i při tepelném šoku, např. působením studené vody je vyloučen vznik trhlin nebo deformace dna.

Sklopná varná pánev je víceúčelové zařízení, lze ji využít pro vaření v uzavřených nádobách, dušení v děrovaných i pro přípravu zahuštěných omáček, polévek nebo vaječných pokrmů.

Sklápění pánve za pomoci motoru, jeho jednoduché a přesné ovládaní tlačítky. Motor s vysoce rovnoměrným a tichým chodem. Jeho přesné uložení zabraňuje v každé poloze, i při intervalovém vyprazdňování ( v taktech), „houpání“ tekutého obsahu. Velmi rychlý návrat pánve do původní polohy. Osa otáčení nádoby umístěna v přední části zařízení. Otočný bod, přesunutý kupředu, zajišťuje přesné vyprazdňování, kontejner, do nějž se obsah přemisťuje, není třeba přesouvat záchytnou nádobu. Víko se zdvojenou stěnou, odlehčené pružinou a vyvážené. Vedle otočného kloubu vlevo a vpravo umístěna šachta pro odvod výparů rozměrů 193 x 45 x 183 mm.

Ohřev dvěma kruhovými hořáky s oddělenou plynulou regulací 100 až 300 ºC. Výkon každého hořáku 5,0 kW. Hořák vybaven zapalovacím plamínkem, termoelektrickou zapalovací pojistkou a piezzoelektrickým zapalováním. Do zařízení zabudován tepelný jistič (ochrana proti přehřátí). Při sklápění se ohřev automaticky vypíná.

Ve spodní části zařízení umístěna uzavřená přední lišta.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu, veškerá údržba se provádí zepředu.

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (druh ochrany IPX5), nese značku CE.

Zařízení vybaveno výškově představitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubová vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje uživatel).

Poptat Plynová sklopná pánev pro GN 2 1 EGP500

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
kapacita: 2 x GN 1/1 – 150 mm
Proud: 230 V, 50 Hz
Medium: zemní plyn 20 mbar
Objem: 25 litrů

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH