Sporák EUROLUX plynový EGH410

Výška: 850 mm Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm Počet varných ploch: 4
Tepelné zatížení: 17 kW Medium: zemní plyn 20 mbar

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Sporák EUROLUX plynový

Těleso zařízení, nosné díly a šroubové spoje, resp. dno, horní kryt a stěny odkládacího regálu vyrobeny z chromniklové oceli 1.4301.

Zařízení skříňového typu se základovým rámem. Jeho těleso tvoří plášť s příčným nosníkem, ovládací panel a kryt stojanu. Všechny okraje zařízení v dosahu obsluhy opatřeny krycími lištami. Jednodílný plášť stabilní, samonosné konstrukce, uzavřený ze tří stran a svařený se základovým rámem. Ovládací panel s regulačními a indikačními prvky skloněn pod úhlem 14°.

Na hrany horní desky přivařeny ze tří stran lemy výšky 50 mm, zabroušené, se zaoblenými rohy. Přední lem horní desky zaoblen poloměrem 15 mm, tvoří odkapní žlábek. Vzadu je zařízení opatřeno lemem výšky 20 mm pro upevnění na stěnu nebo umístění krycí lišty. Přesazení desky vůči tělesu vpředu 61 mm, vzadu 10 mm, po stranách 3,5 mm.

Vnější plochy leštěny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180).

Propojení zařízení pomocí vsazených U-profilů s krytými šrouby, resp. svislými krycími lištami z chromniklové oceli (zvláštní vybavení). Plášť zařízení opatřen po stranách vyraženými úchyty pro zasunutí lišt.

Do horní desky bezešvě přivařena vařidlová deska, vyrobená hlubokým tažením, hloubka 65 mm. Do ní umístěna čtyři varná místa, tvořená vpředu vlevo a vzadu vpravo úspornými hořáky (C) tepelného výkonu 3,5 kW, vpředu vpravo a vzadu vlevo hořáky (D) tepelného výkonu 5,0 kW – manuální ovládání. Každý z hořáků vybaven zapalovacím plamínkem a termoelektrickou zapalovací pojistkou. Vařidlová mřížka z chromniklové tyčoviny, výška nad deskou 34 mm.

Ve spodní části zařízení otevřený odkládací regál rozměrů 640 x 605 x 420 mm. Jeho dno ze tří stran ohnuto nahoru – lem výšky 15 mm, vpředu dolů.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu. Nevyžaduje elektrickou přípojku. Veškerá údržba se provádí zepředu.

Zařízení chráněno proti odstřikující vodě (typ ochrany IPX 5), nese značku CE.

Zařízení vybaveno výškově stavitelnými plastovými nožkami (průměr : horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm, příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm

(zajišťuje provozovatel)

Poptat Sporák EUROLUX plynový EGH410

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 700 mm
Hloubka: 706 mm
Počet varných ploch: 4
Tepelné zatížení: 17 kW
Medium: zemní plyn 20 mbar

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH