HISTORIE

Založeno 1875 Gelsenkirchen, Německo
Domácí kuchyňské vestavné přístroje
Küppersbusch – vysoká škola kuchyňské technologie

Před více než 130 lety vyvinul Friedrich Küppersbusch svůj první sporák. Produktový vývoj byl tak přesvědčivý, že Küppersbusch našel již v dřívější době vstup do exkluzivních domácností. Tehdy jako dnes znamená jméno této firmy inovativní techniku, nejvyšší funkčnost a příkladný design.

Značce Küppersbusch bylo uděleno mnoho uznání a vyznamenání za technický pokrok a výjimečný design. Za zmínku stojí zvláště: ökotherm katalyzátor pro troubu a rozeznávání hrnců v varných ploch sklokeramických desek – inovace firmy Küppersbusch, které udávají nový standard v kuchyňských technologiích. Dvanáct vyznamenání designérského centra v Severním Porýní – Vestfálsku již jenom korunují dobré jméno této značky.

V současné době nabíhá výroba nových typů vestavných sporáků a trub, které mají oproti dřívějším typům vnitřní dvířka z nerozbitného pozlaceného skla lehce vyjímatelné těsnění trouby, to vše pro snadnější čištění. Trojité zasklení dveří pozlaceným sklem, vyjížděcí vozík, neporézní email, platinový katalyzátor, elektronické inteligentní řízení, halogenové osvětlení a 9-12 funkcí ohřevu, to vše zůstalo zachováno.

Tam, kde si mnozí mysleli, že nelze již nic vylepšit, ukázala tak jako již mnohokrát předtím firma Küppersbusch cestu do budoucnosti.

Při nákupu hodnotných kuchyňských přístrojů jde o vysoké a dlouhodobé investice. Je důležité sjednotit Vaše představy s širokou nabídkou přístrojů firmy Küppersbusch. Rady odborníka jsou tedy nezbytné. Pouze specializované zastoupení a jeho smluvní prodejci mohou nabídnout kompetentní a obsáhlé rady všem zákazníkům.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH