MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM MODERNÍ KUCHYNĚ

Menu multimediální obrazovkyMultimedia, heslo celé jedné generace skrývá nekonečné možnosti využití. Toto téma nabývá stále na významu, potkáváme se s ním ve stále více oblastech našeho všedního života. KUPPERSBUSCH přináší multimedia v dokonalé formě i do kuchyně.

Mediální technologie nabízí netušené možnosti a funkce: např. vyhledání receptur v obsáhlé databance, detailní dokumentaci o Vašich zásobách či stálý přístup k internetu. Nemluvě o digitálních funkcích, jako je TV, CD-disky a DVD - vše zajišťuje nadstandardní pohodlí v kuchyni a je lhostejné zda při vaření, šálku kávy nebo kdykoliv jindy. Doplňkové funkce, jako stálý příjem aktuálních zpráv, detailní denní plánování a integrovaná kalkulačka doplňují funkčnost této multimediální jednotky. Ovládání je - díky dotykovému displeji - velmi snadné a jednoduché. Veškeré funkce lze zapnout a vypnout jediným dotykem prstu na monitor. KUPPERSBUSCH přináší život do kuchyně. Přesvědčte se sami!

MULTIMEDIA – KUCHAŘKA, TELEVIZE, HUDBA, FILMY, INTERNET A MNOHO DALŠÍCH FUNKCÍ - TO VŠECHNO JEDNÉ JEDNOTCE

Recepty bez zdlouhavého listování v kuchařce

Multimediální kuchařka Vám nabízí interaktivní databanku, která obsahuje velký počet receptů na pečivo, hlavní jídla, zákusky i další pokrmy Multimediální profesionál má pro každou chuť a náladu ten správný recept.

Domácí zásoby?

Jediný pohled do databanky a víte kolik potravin máte doma, ať v chladničce, mrazničce nebo ve sklepě, včetně údajů o jejich trvanlivosti. Pokud si budete přát, tak Vám vyhledá i odpovídající receptury k potravině, kterou si vyberete.

Při vaření nepromeškejte oblíbený pořad v TV

Multimediální jednotka Vám umožní sledovat digitální (DVB-T) i satelitní televizi. Tak můžete kdykoliv v kuchyni vidět Váš oblíbený pořad.

Oblíbená hudba v kuchyni?

Z vestavěného CD-přehrávače si můžete přehrávat jakoukoli oblíbenou hudbu. Ovládání jedním prstem na dotykovém displeji. Do vnitřní paměti můžete uložit až 30 000 skladeb. Samozřejmostí se ukládání hudby do samostatných oddílů, můžete si ji přehrávat podle momentální nálady.

Vždy nejčerstvější zprávy.

Někdy potřebujete denní zprávy, jindy třeba čísla loterie nebo počasí - žádný problém, jeden dotyk prstem a máte vše.

Internet

Multimediální obrazovkaDíky revoluční dotykové obrazovce můžete využívat i internet.. Číst e-maily a posílat pozdravy přímo z kuchyně.

Teď už nic nepřipálíte.

Vestavěná minutka Vás upozorní na konec přípravy pokrmu. Mezitím se můžete věnovat jiné činností.

Počítání zpaměti je minulostí.

Pomocí vestavěné kalkulačky si můžete přepočítat nákupní paragon a provádět i další početní úkony.

Nic nezapomenete

Multimediální záznamník Vám připomene všechny důležité úkoly a dny.

Rychlá pomoc.

Všechny návody a technické listy přístrojů KUPPERSBUSCH jsou uloženy v paměti. Tam najdete rychle i návod k obsluze Vašeho zařízení.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH