Odsavače par

ODTAH KUCHYŇSKÝCH VÝPARŮ

K dobré atmosféře v kuchyni patří především svěží klima. Dokonalý systém odvětrávání zajišťuje i odtah nepříjemných pachů z vaření a pečení. Prostředkem pro něj jsou odsavače par – provádějí výměnu vzduchu přímo nad varným místem. Spolehlivě odsávají všechny druhy výparů, zabraňují usazování nečistot a srážení vlhkosti. Odsavače KUPPERSBUSCH se vyznačují dokonalým designem, individuálním charakteremm a funkční spolehlivostí - vše v dokonalém souladu. Jejich vynikající design získává pravidelně ceny na různých výstavách. Velká různorodost modelů Vám umožní jejich dokonalé sladění s Vaší kuchyní. Včetně optimálního přizpůsobení se na různé typy stropů a pracovní výšky - díky teleskopickému provedení. Výkonná technika, komfortní obsluha a jedinečný design. Řada modelů a designů pro každý typ kuchyně. Podle toho jak se rozhodnete, takový bude vzduch ve Vaší kuchyni.

TATO ZAŘÍZENÍ SKUTEČNĚ VYRÁŽEJÍ DECH

Novým designem nástěnných a plochých komínových odsavačů par představila fa KUPPERSBUSCH úplně novou generaci zařízení..Vedle inovované technické úpravy dávají modely nový význam také výrazu slova „design“. Vynikající tvar a vzhled nástěnných zařízení není jenom optická lahůdka. Vykazují i nové funkce a ovládání, používání je perfektní a pohodlné díky neomezenému prostoru nad varnou plochou. Nové komínové odsavače par - šířky 60 a 90 cm, mají skutečně Highlight design, vyrábějí se v kombinaci skla a nerezového materiálu.

Díky nové technologii odsávání na okrajích odtahují odsavače výpary vyšší rychlostí, - tím je zajištěna jejich vyšší účinnost. Nový způsob zakrytí filtru umožňuje snížit hladinu hluku na nejnižší možnou míru.

Firma KUPPERSBUSCH věnovala značnou péči i vývoji elektronického senzorového ovládání odsavačů par

Senzorovými tlačítky ovládáte - podle vybraného modelu - různé funkce odsavače – jednotku řízení paměti, ultrazvukové čidlo, intenzitu odsávání, intervalový provoz i automatiku až doběhu.

Přehledný ovládací panel s displejem se obsluhuje snadně, jednoduše a pohodlně. .Požadovanou funkci zvolíte jediným klepnutím prstu na symbol. Jak snadné je přístroj obsluhovat, stejně tak snadné je i jeho čištění. Pomocí tlačítka menu je možné na zařízení nastavovat např. trvalý nebo přerušovaný chod, časově omezený, nebo automatický.

Základní volba: cirkulace nebo odsávání Odsavače par KUPPERSBUSCH přinášejí svou technologií čerstvý vítr do Vaší kuchyně. Umožňují cirkulaci vzduchu, tj. vzduch, nasátý nad varným místem se přefiltruje a vede zpět do Vaší kuchyně, příp. odsávání, tj. vzduch, nasátý nad varným místem, se odtahuje ven.

Plný výkon – minimální hluk Moderní technologie zaručuje během provozu optimální výkon odsávání. Celý systém je – i při vysokém výkonu - zcela tichý. Zvláště výkonné a extrémně tiché jsou modely, vybavené stupněm turbo-plus. Tato novinka KUPPERSBUSCH spojuje tichý chod ventilátoru s vysoce výkonným elektronickým systémem. Vedle stupně turbo-plus máte k dispozici i dalších 5 stupňů výkonu a jeden intenzivní, resp. automatiku doběhu.

Samostatná automatika Zapnutí automatiky Vám nechá prostor pro Vaší práci - nebudete muset nic jednotlivě regulovat.

Minutka Zvukový signál Vás včas upozorní, že uplynula nastavená doba.

Jednoduše nezapomíná Problém s nastavením na původní hodnoty? Funkce reset Vás tohoto problému zbaví. Jednoduše stisknete dvě označená tlačítka a máte nastaveny původní hodnoty doby, výkonu i další.

Správné klima na stisknutí tlačítka Dálkové ovládání Dálkové ovládání Vašeho odsavače par Vám zajistí svobodu v kuchyni. Pohodlné ovládání Vám umožní mít úplnou volnost a kvalitní klima při vaření.

Externí motory Externí motory jsou výkonnou a nehlučnou alternativou pro obytné kuchyně

Osvětlení Osvětlení v odsavačích KUPPERSBUSCH je vybaveno výkonnými halogenovými žárovkami - zajišťují přímé a kvalitní osvětlení pracovní plochy i varného místa. Obsluhu Vám usnadní i tlačítka ovládacího panelu s osvětlením - jednotlivá tlačítka můžete snadno sledovat. Velmi jednoduše se čistí.

Kovový tukový filtr Všechny odsavače par KUPPERSBUSCH jsou vybaveny vysoce kvalitními kovovými tukovými filtry. Procházejí jimi výpary z varné plochy a usazují na něm tukové částice. V režimu cirkulace prochází vzduch přídavným uhlíkovým filtrem, který odstraňuje pachy z vařených pokrmů. Oba filtry se dají velmi snadno vyjmout - uhlíkový filtr se musí vyměňovat, kovový lze jednoduše umýt např. v myčce nádobí. Správný okamžik výměny a čistění filtrů Vám oznámí elektronika.

Volitelné příslušenství Vnější teplotní čidlo (teplotní senzor 433 MHZ) - na displeji indikuje venkovní teplotu.


Pokračujte v podkategorii:


Kuppersbusch doporučuje v sekci odsavače par

Ostrůvkový odsavač IKD 9890.0

Ostrůvkový odsavač IKD 9890.0

Ostrůvkový odsavač s vysokou výbavou. Nabízí například sensor pro automatické spouštění ventilátoru. ...

Ostrůvkový odsavač IKD 9880.0 sklo a ušlechtilá oc

Ostrůvkový odsavač IKD 9880.0 sklo a ušlechtilá oc

Elegantní odsavač par kombinující ušlechtilou ocel a sklo. Díky halogenovému světlu na svou práci skutečně uvidíte. ...


Ostrůvkový odsavač IKD 9880.0 ušlechtilá ocel

Ostrůvkový odsavač IKD 9880.0 ušlechtilá ocel

Elegantní odsavač par využívající ušlechtilou ocel. Díky halogenovému světlu na svou práci skutečně uvidíte. ...

Ostrůvkový odsavač IKD 1157.1

Ostrůvkový odsavač IKD 1157.1

Odsavač par s kovovým filtrem mastnoty. Kuchaři jistě ocení postranní háčky na naběračky. ...


Ostrůvkový odsavač IKD 12450.0

Ostrůvkový odsavač IKD 12450.0

Tento odsavač par nabízí plynulou regulaci odsávání. Dále jistě oceníte stupeň intenzivního odsávání. ...

Ostrůvkový odsavač IKD 3700.0

Ostrůvkový odsavač IKD 3700.0

Jednoduchý odsavač par. Jistě oceníte kovový filtr mastnoty. ...


Ostrůvkový odsavač IKD 6700.0

Ostrůvkový odsavač IKD 6700.0

Tento odsavač par nabízí techniku okrajového odsávání. Dále jistě oceníte halogenové osvětlení. ...

Ostrůvkový odsavač IKD 9400.0

Ostrůvkový odsavač IKD 9400.0

Tento odsavač par nabízí množství funkcí. Jistě oceníte stupeň intenzivního odsávání nebo automatickou setrvačnost. ...


Ostrůvkový odsavač IKD 9375.0

Ostrůvkový odsavač IKD 9375.0

Elegantní odsavač par. Mezi jeho přednosti patří kovový filtr mastnot nebo automatický doběh digestoře. ...

Ostrůvkový odsavač IKD 18560.0 a IKD 15560.0

Ostrůvkový odsavač IKD 18560.0 a IKD 15560.0

Tento dvojodsavač par nabízí množství funkcí. Mimo jiné sensor pro automatické spouštění ventilátoru. ...


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH