5. GENERACE ELEKTRONIKY S MAXIMÁLNĚ JEDNODUCHÝM OVLÁDÁNÍM

VŠECHNO SNADNÉ - ZÁSUVNÝ KNOFLÍK S OSVĚTLENÍM A KOVOVOU ČEPIČKOU

Zásuvné otočné knoflíky nemusí být při vaření vysunuté, mohou lícovat s plochu zařízení. Otočné knoflíky s osvětlením lze totiž v každé poloze zasunout do ovládacího panelu. Zde se spojila praxe s krásným vzhledem v dokonalý a jedinečný celek. Vedle snadného čištění se také vyvarujete nebezpečí nežádoucího zapnutí . Otočné ovládací knoflíky jsou opatřeny elegantním červeným svítícím kroužkem. Tvoří ho vysoce jakostní svítivá (LED) dioda - slouží nejen pro informaci o nastavení ale také vytváří perfektní designové řešení

Otočný knoflík s osvětlením

VŠECHNO VČAS – ELEKTRONICKÉ HODINY

Obsluha hodin je jednoduchá, jedním dotykem prstu. Elektronické hodiny velmi jednoduše naprogramujete a nastavíte pouhým dotykem senzorového tlačítka. Informace o teplotě vnitřního prostoru trouby na displeji je na °C přesná - stačí dotyk a víte přesně kolik stupňů je právě v této chvíli uvnitř.

Na vteřinu přesný je i čas na displeji - proto se nemůže stát, že byste něco zameškali. Displej Vás informuje o správném čase.

Zvukový signál Vás informuje o ukončení přípravy pokrmu - oznámí Vám, že uplynula nastavená doba pečení či smažení. Jeden zvláště praktický prvek. Zvukový signál lze používat nezávisle na zapnutí trouby.

Tečka na závěr: termosonda
Pokud budete chtít vědět, zda je Vaše pečeně i uvnitř správně propečená, či jenom středně, použijte termosondu. Po dosažení nastavené teploty na ní se trouba automaticky vypne.

Nezapomeňte: programovatelné elektronické spínací hodiny
musíte mít správně seřízené. To proto, že se na nich zobrazuje zbytková doba, nastavená pro přípravu pokrmu, resp. na základě jejich údaje se spouští zvukový signál a trouba automaticky vypíná.

SKUTEČNĚ VELKÁ TROUBA - NÁŠ PŘÍSPĚVEK PRO POHODLNOU OBSLUHU A BEZPEČNOST

Teleskopické výsuvné vozíky Premium

Nové, zdokonalené, teleskopické výsuvné vozíky Premium nabízejí různé možnosti využití. Univerzální systém Vám umožní výběr až ze čtyř teleskopických dvojic i použití jednotlivých vozíků, resp. částečného nebo plného vysunutí. Vozíky KUPPERSBUSCH můžete zasunout až do sedmi různých etáží.

Máte možnost volit mezi plně výsuvnými běžnými vozíky a vozíky PLUS. Plně výsuvné vozíky PLUS jsou nové, zdvojené teleskopické vozíky, které lze proti běžným vysounout o 145 mm více. Při tom si zachovávají všechny užitné vlastnosti běžných. Celý systém je vyroben z nerezové oceli, je robustní a vhodný pro každodenní používání.

Plně výsuvné vozíky PLUS

Velkoprostorová trouba nabízí nejen mnoho místa pro pečící plechy, ale také až 4 etáže, v kterých můžete současně něco péct.

Velice pohodlné : backmobil® .

Jeden dotyk stačí a již vyjíždí vozík backmobil® z trouby ven. Jednoduše pak troubu uzavřete a backmobil® zajede dovnitř. Celkem sedm etáží Vám umožní použít několik pečících plechů a maximálně využít prostor trouby.

Výhody prosklených dvířek

Dvířka opatřená systémem trojnásobného prosklení jsou absolutní špičkou, skla jsou lepena na nerezový rám, bez jakýchkoliv rušivých šroubů. Vzhledem k tomu se mezi jednotlivá skla nedostane žádná nečistota. Skleněná dvířka nevyžadují obsluhu. Jsou i lépe izolovaná, mezi skly je totiž umístěna tepelná folie. Díky tomu nedochází k vysokému zahřívání jejich vnější plochy.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH