Elektrický sporák Vitro Express FSH 515

Výška: 850 mm Příkon: 18 kW
Šířka: 800 mm Hloubka: 850 mm
Proud: 400V 3N AC 50 Hz Počet plotýnek: 4

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Elektrický sporák PREMIUM LINE Vitro-Express se sklokeramickou varnou plochou a elektrickou troubou.

Zařízení vyrobeno z nerezové oceli, horní deska, opláštění, nosné profily, resp. dno, horní kryt a stěny skříňky z druhu 1.4301. Varná plocha z vysoce jakostní sklokeramiky, extrémně odolné proti účinkům tepla. Varné plotýnky jsou pro snazší orientaci odděleny vhodným dekorem.

Vnější plochy zařízení broušeny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180er).

Horní deska vzadu ohnuta nahoru, lem výšky 20 mm, po ostatních stranách dolů, lem výšky 50 mm, vpředu pravoúhlý ohyb.

Ovládací panel výšky 150 mm ve tvaru pultíku, se sklonem 14° vůči obsluze. Panel bez viditelných šroubů a spojů. Přesazení spodní hrany vůči horní desce 10 mm. Ergonomicky vhodně tvarované knoflíky, možnost sledování jejich nastavení i z větší vzdálenosti.

Kompaktní sklokeramická varná plocha 640 x 640 mm se čtyřmi varnými plotýnkami o průměru 235 mm :

4 varné plotýnky pro běžný ohřev (po 2,5 kW)

Sklokeramická deska vsazena do horní desky a utěsněna proti průsaku vody nebo tuků silikonem, odolným proti účinku vysokých teplot. Topná tělesa pod deskou plně izolována vysoce jakostní tepelnou izolací bez vláknitých příměsí.

Ohřev topnými spirálami s extrémně rychlou dobou žhavení, uloženými na keramickém základovém materiálu (sálavá topná tělesa). Každá plotýnka vybavena ochranou proti přehřátí pomocí pojistného omezovače teploty. Každá plotýnka je vybavena funkcí identifikace obsazenosti plotýnky, tím dochází k tomu, že při odstavení varné nádoby z plotýnky se automaticky snižuje příkon elektrické energie. Povrchová teplota stavitelná v rozmezí 70 až 500 °C. Přenos energie vedením tepla a sáláním zaručuje velmi vysokou účinnost, až 80%. Sklokeramika odolná proti tepelným rázům v rozmezí –200 až +700 °C.

Ve spodní části sporáku pečící trouba o rozměrech 538 x 690 x 370 mm, vybavená spodním a horním ohřevem s oddělenou termoregulací (50o C až 300oC). Výkon jednoho tělesa 2 kW, celkový příkon topných těles 4 kW. Způsob uložení topných těles zajišťuje maximální účinnost zařízení. Stabilní, vyjímatelné litinové dno trouby má vysokou schopnost akumulace tepla. Topné těleso spodního ohřevu je výklopné nahoru a tím umožňuje snadnější čistění. Trouba je ze všech stran opatřena izolací. Tepelná izolace trouby ze sklotextilní plsti splňuje technické předpisy pro nebezpečné látky a směrnice Evropské komise. Výklopná dvířka mají zdvojenou stěnu, která je odlehčena pružinou a vyvážená. Zároveň jsou vybavena zařízením umožňujícím ovládání odvodu výparů.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu.

Zařízení vybaveno kontakty s nulovým potenciálem pro signalizaci mimo ně, resp. přípojkami s daným potenciálem pro připojení jednotky optimalizace výkonu. Nevyžaduje žádnou vnější ochranu ani řídící vedení.

Přípojky zařízení přístupné zepředu, zepředu lze provádět i veškerou údržbu.

Příslušenství:

  • sada prostředků na údržbu sklokeramiky

Ochrana proti odstřikující vodě (typ ochrany IPX 5), zařízení nese značku CE.

Zařízení vybaveno výškově přestavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje provozovatel).

Poptat Elektrický sporák Vitro Express FSH 515

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Příkon: 18 kW
Šířka: 800 mm
Hloubka: 850 mm
Proud: 400V 3N AC 50 Hz
Počet plotýnek: 4

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH