PREMIUM LINE Plynový sporák FGH 415

Výška: 850 mm Příkon: 8 kW
Šířka: 800 mm Hloubka: 850 mm
Proud: 400V 3N AC 50 Hz 14 A Zemní plyn: 20 mbar

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

PREMIUM LINE Plynový sporák 4 hořáky s elektrickou horkovzdušnou troubou

Zařízení je vyrobeno z chromniklové oceli. Vařidlová deska, opláštění zařízení, nosné profily, dno, kryt, stěny skříně, vana, vařidlové mřížky, dvířka a rukojeť trouby je z nerezové oceli 1.4301.

Vnější plochy zařízení broušeny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180er).

Horní deska vzadu ohnuta nahoru, lem výšky 20 mm, po ostatních stranách dolů, lem výšky 50 mm, vpředu pravoúhlý ohyb.

Ovládací panel výšky 150 mm ve tvaru pultíku, se sklonem 14° vůči obsluze. Panel bez viditelných šroubů a spojů. Přesazení spodní hrany vůči horní desce 10 mm. Ergonomicky vhodně tvarované knoflíky, možnost sledování jejich nastavení i z větší vzdálenosti.Vana pod hořáky, vyrobená hlubokým tažením, zcela uzavřená, s výtokem směrem dolů.

Odvodnění vany je provedeno odtokovou trubkou do žlabu.

Hloubka vany je 80 mm - zajišťující, že se její povrch během provozu nezahřívá, a případně přeteklé pokrmy se nepřipalují. Vhodná hloubka vany tak zabraňuje i její deformaci účinkem tepla. Okraje vany jsou ve výši desky krytu.

Vařidlové mřížky jsou z chromniklové oceli 1.4301, svislé přesazení 3 mm. Uspořádání mřížek umožňuje použití i malých hrnců a pánví. Dva úsporné hořáky výkonu 3,5 kW , jeden hořák výkonu 5,6 kW vlevo v zadu a jeden hořák pro rychlý ohřev výkonu 7,3 kW vpředu vpravo.

Spoje hořáků a jejich tvarovaných podložek se spodní částí zařízení zajišťuje dokonalé utěsnění proti vniknutí vody nebo tuků. Hořáky jsou vybaveny termoelektrickou pojistkou a pilotním zapalovacím plamínkem. Vlastní zapalování hořáků ručně.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu. Přípojky zařízení přístupné zepředu, zepředu lze provádět i veškerou údržbu.

Ve spodní části sporáku:

Ve spodní části sporáku pečící trouba o rozměrech 538 x 690 x 370 mm, vybavená spodním a horním ohřevem s oddělenou termoregulací (50o C až 300oC). Výkon jednoho tělesa 2 kW, celkový příkon topných těles 4 kW. Způsob uložení topných těles zajišťuje maximální účinnost zařízení. Stabilní, vyjímatelné litinové dno trouby má vysokou schopnost akumulace tepla. Topné těleso spodního ohřevu je výklopné nahoru a tím umožňuje snadnější čistění. Trouba je ze všech stran opatřena izolací. Tepelná izolace trouby ze sklotextilní plsti splňuje technické předpisy pro nebezpečné látky a směrnice Evropské komise. Výklopná dvířka mají zdvojenou stěnu, která je odlehčena pružinou a vyvážená. Zároveň jsou vybavena zařízením umožňujícím ovládání odvodu výparů.

Ochrana proti odstřikující vodě (typ ochrany IPX 5), zařízení nese značku CE.

Zařízení vybaveno výškově přestavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje provozovatel).

Příslušenství:

  • 1 ks bezpečnostní plynová hadice s ocelovým opláštěním
  • 1 ks pečící plech pro gastronádoby GN 2/1, smaltovaný
  • 1 ks pečící plech pro gastronádoby GN 2/1, nerezový.

Poptat PREMIUM LINE Plynový sporák FGH 415

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Příkon: 8 kW
Šířka: 800 mm
Hloubka: 850 mm
Proud: 400V 3N AC 50 Hz 14 A
Zemní plyn: 20 mbar
Počet hořáků: 4

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH