PREMIUM LINE rychlovarný kotel

Výška: 850 mm Šířka: 1400 mm
Hloubka: 850 mm Užitečný objem: 250 l
Proud: 230V, 50 Hz, 10 A :

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

PREMIUM LINE Rohový rychlovarný kotel pro ohřev ND parou s elektronickou termoregulací

Provedení přístroje v CrNi oceli: krycí deska, vnějšek kotle, poklop a úchyt kotle, povrch přístroje, nosné profily, výtokové síto, stejně tak vnitřní rám kotle z CrNi oceli 1.4301; dno vnitřku kotle z CrNiMoTi oceli 1.4571.

Brzdné části poklopu jsou z pružinové ocele. Otočný kloub poklopu je pochromován. Víko (poklop) je odpružené, vyvážené a vybavené rukojetí. Okolo hrany poklopu je těsnění z potravinově nezávadného a tepelně odolného kaučuku; těsnění poklopu je zastrčeno ne přilepeno – tím může dojít k jeho rychlé výměně. Tepelná izolace pánve je provedena ze sklotextilní plsti podle nejnovějších předpisů (technické předpisy pro nebezpečné látky TRGS 905 a směrnice 97/69/EG nebo Evropské komise). Tepelná izolace přístroje je minimálně 20 mm silná.

Vodovodní potrubí je z mědi. Vyprázdnění vnitřku kotle se provádí za pomoci bezpečnostního výtokového ventilu DN 50, který je pochromován; ventil je zastrčen a z venku zabezpečen šroubem. Přední panel je možno pro účely servisních prací také při zastrčeném ventilu a naplněném kotlu sejmout.

Vnější plochy jsou obroušeny na zrnitost 240 a následně potaženy za pomoci Scotchband 180er.

Hrana krycí desky je vzadu o 20 mm zvýšena a na ostatních hranách 50 mm snížena, vepředu s pravoúhlou hranou. Odvodnění krycí desky pomocí odtokové trubky. Kryt spínače je o 150 mm vyvýšen a proveden jako pultový kryt se sklonem 14º pro obsluhu. Kryty bez viditelných šroubů nebo mezer. Odsazení spodní hrany krytu spínače od krycí desky je 10 mm.

Užitečný objem je 253 litrů při vzdálenosti hladiny od kraje nádoby 4 cm. V kotli je ryskou vyznačen objem vždy po 10 litrech.

Kotel s velkým rádiem R=60 mm ke kolmici, R=110 mm na dně.

Přívod vody pro vnitřek kotle se provádí přes pohyblivou armaturu umístěnou na krycí desce. na předním panelu je umístěna mísící baterie pro teplou a studenou vodu s ventilem.

Přístroj je standardně určen k připojení zezadu; pro zjednodušenou montáž je přístroj bez zadní stěny. Připojení pro vodu je doporučeno provést za pomoci tlakové hadice obalené ocelovou sítí; připojení páry je provedeno taktéž za pomoci tlakové hadice obalené ocelovou sítí (obsaženo v dodávce).

Elektronická regulace teploty připravovaného pokrmu je od 40 do 100ºC pomocí PE-regulátoru s automatickým, tepelně řízeným zpětným vypínáním s částečným příkonem (varná automatika). Teplota, doba provozu a doba zapnutí je nastavitelná pomocí chráněných tlačítek. Ukazatel požadované a skutečné teploty je z diod LED. Elektronika je vybavena pojistkou proti výpadku proudu. Dle volby nastavitelná délka doby stupně zahřátí tlakové nádoby.

Chráněná tlačítka (tlačítka, která jsou překryta ochrannou fólií proti vniknutí vlhkosti) jsou provedena z velkých, dobře obslužných tlačítek s oddělenými digitálními číslicemi pro teplotu a čas.

Elektronika je standardně v provedení TTY/RS485-rozhraní.

Při stupni zahřátí jsou oba magnetické ventily otevřené; při stupni udržení teploty je jeden magnetický ventil stále uzavřen.

Ohřev pomocí přímého přívodu páry do mezipláště. Povolený tlak 0,3 – 0,5 bar. Tlaková nádoba s automatickým odvzdušňovacím zařízení.

Kuličkový plovoucí odváděč kondensátu nebo termický Kapslový odváděč kondensátu (vždy s automatickým odvzdušňovačem) stejně tak beznapěťovými kontakty pro oboustrannou signalizaci (komunikaci).

Doba varu podle normy DIN 18855 je 35 minut.

Příslušenství:

  • 1 výtokové síto
  • 1 tlaková hadice obalená ocelovou sítí pro připojení ND-páry
  • 2 tlakové hadice obalené ocelovou sítí pro připojení pitné vody

Ochrana proti úniku vody (typ ochrany IPX 5). Označení CE. Certifikát VDE.

Přístroj je vybaven výškově nastavitelnými nožičkami z umělé hmoty ( o průměru: horní díl 70 mm, zasunovací díl 50 mm) nebo je možno přístroj postavit na 150 mm vysoký vnější betonový sokl.

Kapacita: 6 x GN 1/1 - 200 mm Příkon: ND pára 0,5 bar přetlak

Poptat PREMIUM LINE rychlovarný kotel

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 1400 mm
Hloubka: 850 mm
Užitečný objem: 250 l
Proud: 230V, 50 Hz, 10 A

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH