Sklopná smažicí pánev PREMIUM LINE FGP610

Výška: 850 mm Šířka: 1100 mm
Hloubka: 850 mm Užitečný objem: 53 l
Proud: 230V, 50 Hz, 6 A Zemní plyn: 20 mbar

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Sklopná smažicí pánev PREMIUM-LINE s nepřilnavým dnem Duplex a elektronickou regulací teploty, ohřev plynem

Zařízení vyrobeno z chromniklové oceli. Horní deska, opláštění, nosné profily, víko vč. rukojeti, resp. vana a její obložení (s výjimkou zadní stěny) z druhu 1.4301. Dno vany z kompozitního materiálu s hliníkovým jádrem, plátovaným z obou stran chromniklovou ocelí 1.4301 – nepřilnavé dno Duplex. Obložení zadní stěny vany z chromniklové oceli 1.4016, která – díky o 40% nižší tepelné roztažnosti než druh 1.4301 – vykazuje menší deformaci teplem a tím zaručuje delší životnost. Otočný kloub víka z pochromované mědi. Víko z nerezového plechu, tepelně a zvukově izolované, odpružené a vyvážené, se zapuštěnou rukojetí. Vyprazdňování vany zabudovanou výpustnou šachtou.

Tepelná izolace vany jehlovou plstí ze skelných vláken, vyhovující nejnovějším předpisům (Technická ustanovení pro nebezpečné látky TRGS 905/SRN a Směrnici komise EU č. 97/69/EG).

Vnější plochy broušeny (brusivo 240) a následně orovnány (Scotchband 180er).

Horní deska vzadu ohnuta nahoru, lem výšky 20 mm, na ostatních stranách dolů, lem výšky 50 mm, vpředu pravoúhlý ohyb.

Ovládací panel zabudován do pravého sloupu, výška 150 mm, proveden jako pultík se sklonem 14° vůči obsluze. Přesazení spodní hrany panelu vůči horní desce 10 mm. Lišta na levém sloupu v designu, shodném s ovládacím panelem.

Vnitřní rozměry vany: šířka 616 mm, hloubka 640 mm, výška 184 mm, zaoblení hran a dna poloměrem 3 mm. Maximální objem 68 litry, využitelný 53 litrů (podle normy DIN 18857) . Sklon přední stěny vany vůči svislici 12°.

Nepřilnavé dno Duplex zajišťuje – díky vysoké tepelné vodivosti hliníkového jádra – ideální rozložení tepla, extrémně rovnoměrné vaření i opékání, resp. nejkratší dobu zahřívání ze všech známých materiálů, používaných na dna.

Elektronická čtyřbodová regulace teploty snižuje na minimum dobu reakce při uložení studeného výrobku na kterékoli místo vany, resp. zajišťuje v každém okamžiku provoz zařízení, šetřící energii i čas.

Tepelná roztažnost tří vrstev dna se vzájemně vyrovnává - i při tepelném šoku, např. působením studené vody je vyloučen vznik trhlin nebo deformace dna.

Stěny a dno vany, které jsou otryskány pískem, jsou z ušlechtilé oceli – vylučující ulpívání a napalování zpracovávaných potravin, k nimž dochází na hladkém povrchu (nepřilnavý účinek). Rychlé zjištění čistoty vany a snadné čistění – provoz za vhodných hygienických podmínek.

Sklopná pánev je víceúčelové zařízení, lze ji využít např. pro vaření v uzavřených nádobách, dušení v děrovaných i pro přípravu zahuštěných omáček, polévek nebo vaječných pokrmů.

Vana je otočně uložena ve středu mezi oběma postranními držadly. Otočný hřídel bez šroubů a štěrbin, průměr 95 mm, vyhovuje plně hygienickým předpisům. Vzdálenosti mezi vanou a sloupy optimalizovány.

Sklápění vany za pomoci lineárního motoru s hřídelí, uloženou ve válečkových ložiscích (0,12 kW). Jednoduché a přesné ovládání pomocí dotykových tlačítek. Motor s vysoce rovnoměrným a tichým chodem. Jeho přesné uložení zabraňuje v každé poloze, i při intervalovém vyprazdňování (v taktech), „houpání“ tekutého obsahu pánve. Velmi rychlý návrat pánve do původní polohy (asi 9 sekund). Osa otáčení vany v přední části. Otočný bod, přesunutý kupředu, zajišťuje dokonalé vyprázdnění pánve, kontejner, do nějž se její obsah přemisťuje, není třeba přesouvat.

Motor vybaven tepelnou ochranou proti přehřátí a zabudovaným odpojovačem jako ochranou proti přehřátí.

Elektronická regulace teploty v rozmezí 50 až 300°C pomocí PE-regulátoru (regulátor periferních zařízení) s automatickým přestavením hodnot v případě částečného zatížení. Teplota, doba provozu a čas zapnutí se nastavují na dotykové klávesnici. Indikace jmenovitých a skutečných hodnot signálkami (svítivé diody). Elektronika s ochranou proti výpadku proudu.

Fóliová klávesnice s velkými tlačítky pro pohodlné ovládání a oddělenými indikátory teploty i času.

Elektronika sériově osazena interfacem RS 485.

Při sklápění se automaticky vypíná ohřev – zajišťuje maximální bezpečnost obsluhy při provozu i čistění. Do regulačních ventilů plynu zabudováno vysokonapěťové zapalování. Hořáky chráněny proti samovolnému zapálení. Odvod výparů v obložení zadní stěny vany.

Hořáky připevněny k vaně přírubami, přívod plynu její hřídelí.

Ve spodní části otevřená nika v provedení vyhovujícím hygienickým předpisům (H1/SRN), dno skloněno směrem dopředu.

Sériově zabudované kontakty s nulovým potenciálem pro možnost signalizace mimo zařízení.

Připojení zařízení zespodu nebo zezadu. Přívod plynu bezpečnostní plynovou hadicí (součást dodávky).

Přípojky zařízení přístupné zepředu, zepředu lze provádět i veškerou údržbu.

Jako zvláštní vybavení (za příplatek) možno dodat hadicovou sprchu nebo otočný kohout (pro dodatečné zabudování).

Příslušenství :1 ks bezpečnostní plynová hadice s ocelovým opláštěním

Ochrana proti odstřikující vodě (typ ochrany IPX 5), zařízení nese značku CE.

Zařízení je od výrobce seřízeno pro zemní plyn 20 mbar, přestavba na kapalný plyn nebo odlišný tlak vyžaduje použití jiných vložek trysek (DSA).

Zařízení vybaveno výškově přestavitelnými plastovými nožkami (průměr: horní část 70 mm, šroubovací vložka 50 mm), příp. určeno pro umístění na betonový podstavec výšky 150 mm (zajišťuje provozovatel).

Varianta za příplatek : VAR 468 zdvojené víko, izolované.

Příkon: 0,3 kW Obsah: 2 x GN 1/1 150 mm

Poptat Sklopná smažicí pánev PREMIUM LINE FGP610

Povinné údaje:
Technická data

Výška: 850 mm
Šířka: 1100 mm
Hloubka: 850 mm
Užitečný objem: 53 l
Proud: 230V, 50 Hz, 6 A
Zemní plyn: 20 mbar

COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH