Trouby a sporáky

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NEJMODERNĚJŠÍ KUCHYŇSKOU TECHNOLOGII

Jedinečný komfort : EEB 6800.5 se svojí senzorovou elektronikou - jen ztěží lze uvěřit, jak jednoduché je pomocí elektroniky ovládat elektrickou troubu EEB 6800.5. Jeden dotek prstu na senzorové tlačítko postačí a již vidíte krok za krokem sled programových kroků při přípravě Vaší pravidelné nedělní pečeně.

Displej Vám zobrazuje bezpečnou cestu funkcemi programu. Díky informacím na něm budete krok za krokem vedeni postupem přípravy pokrmu až do jeho konce. V případě potřeby i v různých jazycích. Stačí jedno stisknutí automatiky nebo nastavení doby a teploty, příp. volba automatického řízení postupu pomocí termosondy v pečeni - zařízení se zapne a po ukončení automaticky vypne - zobrazí se formou hlášení na displeji. Zařízení je možné použít též pro smažení atd.-výčet možných použití je téměř nekonečný.

Pro naše zařízení není nesplnitelný skutečně žádný požadavek. Jehněčí kýta nebo bábovka, pečeně z divočáka nebo cibulový koláč: o správnou teplotu a dobu se od nynějška nemusíte starat sami. Zajišťuje je 13 naprogramovaných postupů přípravy pokrmů -pro Vaše vaření, pečení i Váš jídelní stůl. Doplňkově Vám zařízení nabízí ještě řadu programů ohřevu. Díky jejich rozmanitosti a perfektní High-Tech-technice je EEB 6800.5 energeticky nenáročná - zajišťuje to například trojnásobné prosklení dveří z tepelně izolačního skla, ventilátor, zdvojená izolace stěn a vnitřní osvětlení s možností vypnutí.

5. GENERACE ELEKTRONIKY S MAXIMÁLNĚ JEDNODUCHÝM OVLÁDÁNÍM

Základem ovládání je přehlednost: 5. generace elektroniky KUPPERSBUSCH Vás jistě zaujme svou nabídkou, designem i variantami a plně Vám vyhoví.

Ať vaříte v malé nebo velké kuchyni, máte vaření jako koníček nebo povolání, všechna vestavná zařízení u Vás vyvolají chuť na něco víc. Jsou co nejlépe vybavená, všechno perfektně připraví. Můžete se chlubit nejen výsledky svého vaření – z moderního designu KUPPERSBUSCH profituje i vzhled Vaší kuchyně.

Např. červený displej přes celý ovládací panel, jedinečné indikátory ovládání elektrické trouby, elektronika s čitelným písmem, . dokonalý dotykový displej se snadným a pohodlným ovládáním. Jeden dotyk prstu přímo na symbol programu stačí a žádaný program nebo funkce je zvolena.

Jistotu zdárné přípravy všech pokrmů získáte především proto, že všechny základní funkce jsou předběžně programovány.

Jak snadné a jednoduché je ovládání dotykového displeje, tak snadné je i jeho čištění. Tato uživatelsky přátelská elektronika se svými symboly Vám nabídne na displeji vodítka k plně automatizovanému pečení a smažení se 13 programy a 11 funkcemi.

Na přehledném displeji se zřetelným písmem máte kdykoliv k dispozici kompletní přehled zvolených funkcí. To vše včetně digitálních hodin.

Teleskopické výsuvné vozíky Premium

Nové, zdokonalené, teleskopické výsuvné vozíky Premium nabízejí různé možnosti využití. Univerzální systém Vám umožní výběr až ze čtyř teleskopických dvojic i použití jednotlivých vozíků, resp. částečného nebo plného vysunutí. Vozíky KUPPERSBUSCH můžete zasunout až do sedmi různých etáží.

Máte možnost volit mezi plně výsuvnými běžnými vozíky a vozíky PLUS. Plně výsuvné vozíky PLUS jsou nové, zdvojené teleskopické vozíky, které lze proti běžným vysounout o 145 mm více. Při tom si zachovávají všechny užitné vlastnosti běžných. Celý systém je vyroben z nerezové oceli, je robustní a vhodný pro každodenní používání.

Plně výsuvné vozíky PLUS

Velkoprostorová trouba nabízí nejen mnoho místa pro pečící plechy, ale také až 4 etáže, v kterých můžete současně něco péct.

Velice pohodlné : backmobil®.

Jeden dotyk stačí a již vyjíždí vozík backmobil® z trouby ven. Jednoduše pak troubu uzavřete a backmobil® zajede dovnitř. Celkem sedm etáží Vám umožní použít několik pečících plechů a maximálně využít prostor trouby.

Výhody prosklených dvířek

Dvířka opatřená systémem trojnásobného prosklení jsou absolutní špičkou, skla jsou lepena na nerezový rám, bez jakýchkoliv rušivých šroubů. Vzhledem k tomu se mezi jednotlivá skla nedostane žádná nečistota. Skleněná dvířka nevyžadují obsluhu. Jsou i lépe izolovaná, mezi skly je totiž umístěna tepelná folie. Díky tomu nedochází k vysokému zahřívání jejich vnější plochy.

Další výhody trub Küppersbusch

Systém Ökotherm Katalyzátor

Intuitivní ovládání techniky Küppersbusch

Možnosti nastavení trouby Küppersbusch

Varianty designu našich vestavných trub


Pokračujte v podkategorii:


Kuppersbusch doporučuje v sekci trouby a sporáky

Vestavná trouba EEB9800.0

Vestavná trouba EEB9800.0

Vestavěná pečící trouba s pokročilými funkcemi. Díky třinácti programům pečení Vás bude práce bavit. ...

Vestavná trouba EEB9600.0

Vestavná trouba EEB9600.0

Vestavěná pečící trouba s množstvím funkcí. Skvost vaší kuchyně. ...


Vestavná trouba EEB6800.5

Vestavná trouba EEB6800.5

Ve vestavné troubě Küppersbusch 6800.5 probíhají programy úpravy od jehněčí kýty až po bábovku, pečeně z divočáka až po cibulový koláč automaticky, při dokonale přesné teplotě a době - nemusíte ...

Vestavná trouba EEB6600.5

Vestavná trouba EEB6600.5

Multifunkční vestavná trouba. Potěšení z pečení. ...


Vestavná trouba EEB6500.5

Vestavná trouba EEB6500.5

Multifunkční vestavná trouba. Práce se stane zábavou. ...

Vestavná trouba EEB6450.5

Vestavná trouba EEB6450.5

Kvalitní vestavná trouba. Nabízí mnoho funkcí. ...


Vestavná trouba EEB6300.5

Vestavná trouba EEB6300.5

Elegantní provedení. Devět pečících programů. ...

Vestavná trouba EEB6250.5

Vestavná trouba EEB6250.5

Trouba s plně prosklenou přední částí. Nabízí 9 pečících programů. ...


Vestavná trouba EEB6200.5

Vestavná trouba EEB6200.5

Trouba s trojitým sklem dveří. Využití ušlechtilé oceli. ...

Vestavná trouba EEB6150.5

Vestavná trouba EEB6150.5

Pečení bude hračka. Tato trouba nabízí 9 pečících funkcí. ...


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH