Automaty na kávu

Káva - příprava podle KUPPERSBUSCH


Káva je nejoblíbenější celosvětový nápoj. Horká jako peklo, černý jako ďábel, čistá jak anděl a sladká jako láska, srká espreso jako Ital. Rakušan pije černou vždy se sklenicí vody. Němci protežují kávu s mlékem. Ať je káva moka, Cappuchino, macchiato, Vídeňská káva, Irish Coffee nebo mražená káva – jak svoji kávu pijete, je věcí vkusu.

Nový přístroj, plně automatický kávovar KUPPERSBUSCH je možné zabudovat do každé kuchyně a při tom jeho vzhled upoutá pozornost. Plně automatický kávovar KUPPERSBUSCH přesvědčí nejen svou komfortní úpravou ale i elegantním designem, je možné jej zařadit pod třídu Highlight. Doma, v kuchyni, v kanceláři a v náročnějších obchodech.
Výška napouštění do šálků je možná jak pro moka šálky, tak i pro espreso šálky ale také i pro velké snídaňové velké hrníčky, díky svému posuvnému výtokovému zařízení.

Osvětlení šálků v přístroji pomocí LED diod působí efektivně a navodí správnou atmosféru. Toto posouvá kávu do správného světla.
Přístroj, má zabudovanou funkci AromaControl tím se může vůně kávového zrna plně rozvinout. Také podle nastavení hrubosti čerstvého umletí kávy. Jednoduchým nastavováním můžete také regulovat zda chcete kávu silnou, nebo slabou.


Kávovar EKV 6600.0 café profi

Kávovar EKV 6600.0 café profi

Nový přístroj, plně automatický kávovar KUPPERSBUSCH je možné zabudovat do každé kuchyně a při tom jeho vzhled upoutá pozornost. Plně automatický kávovar KUPPERSBUSCH přesvědčí nejen svou komfortní ...

Výhřevná zásuvka WS 6015.0

Výhřevná zásuvka WS 6015.0

S touto výhřevnou zásuvkou již nikdy nebudete mít studený oběd nebo vychladlou kávu. Velmi praktický pomocník. ...


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH