O nás

Tradiční výrobce vestavných domácích spotřebičů a gastrotechniky dodává své výrobky do České republiky již od roku 1968.

V současné době nabíhá výroba nových typů vestavných sporáků a trub, které mají oproti dřívějším typům vnitřek dvířek z nerozbitného pozlaceného skla a lehce vyjímatelné těsnění trouby, to vše pro snadnější čištění. Trojité zasklení dveří pozlaceným sklem, vyjíždějící vozík, neporézní email, platinový katalyzátor, elektronické inteligentní řízení, halogenové osvětlení a 9 až 12 funkcí ohřevu, to vše zůstalo zachováno.

Tam, kde se zdálo, že nelze už nic vylepšit, ukázala firma Küppersbusch tak jako mnohokrát předtím cestu do budoucnosti.

Výrobky Kuppersbusch

U výrobků KUPPERSBUSCH objevíte estetiku, individuální charakter a funkční vlastnosti které jsou v perfektním souladu.

Ukazatel cesty v designu, perfektní ve funkcích, jednoduché v obsluze, nápadně krásné. Kuchyňské přístroje, uspokojující Vaše oprávněné požadavky. S nižší kvalitou by jste neměli být spokojeni. Pohled zpět na úspěchy firmy KUPPERSBUSCH značí neustálý pohled vpřed. Inovační nápady a impulsy, mají vždy jen jeden cíl: moderní technologie a nejvyšší jakost s perfektní funkcionalitou a mimořádným designem propojené. Již několik desetiletí je KUPPERSBUSCH doma tam, kde se všichni stávají profesionálními kuchaři.

Chutná příprava. Všude tam, kde jde den co den o individualitu a o spolehlivost. Extrémně vysoké nároky, jsou pro firmu KUPPERSBUSCH od začátku měřítkem pro vývoj jejích domácích spotřebičů. Co při tom vznikne jsou vylepšení, která ponechají kuchařské vášni volnost, ale zároveň zaručí spolehlivost, bezpečnost a kvalitu.

Ať už se jedná o trouby, kombinované trouby, varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par, parní přístroje.

S designem KUPPERSBUSCH a jeho konceptem se nemusíte zříkat čehokoliv. KUPPERSBUSCH nabízí mnoho kombinací jeho přístrojů a tím dává velkou řadu možností k vytvoření vlastní individuální kuchyně.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH