Chlazení a mražení

Chladící a mrazící boxy a stoly

Chladící a mrazící boxy se používají ke skladování chlazených nebo mražených potravin. Izolační jádro panelů je tvořeno tvrdou polyuretanovou pěnou (PUR), která splňuje současné přísné ekologické požadavky. Jejich technické řešení a použití pro potraviny je certifikováno autorizovanou osobou č.212.

Spojení panelů

Systém pero - drážka a speciální spojovací excentrické zámky zajišťují pevnost izolační skříně, umožňují přesnou a rychlou montáž. Parotěsnost spojů je zaručena použitím pružných tmelů. Boxy lze sestavovat do různých funkčních kombinací, s příčkami dle přání uživatele.

Povrchová úprava dle výběru

  • bíle lakovaný, žárově pozinkovaný plech
  • bíle lakovaný hliníkový plech
  • korozivzdorný plech
  • kombinace vnitřních a vnějších stěn boxů z výše uvedených materiálů

Dveře

Mohou být v otočném nebo posuvném provedení, v široké řadě rozměrů. Nejčastěji používaná šířka dveří je 800 a 1000 mm. Všechny modely dveří jsou standardně vybaveny bezpečnostním otevíráním z vnitřního prostoru boxu. Vyhřívání styku zárubně a prahu s křídlem zaručuje bezproblémové otevření mrazírenských dveří.

Podlaha

  • Standardní z PUR panelu, krytá roznášecím plechem s protiskluzovou úpravou vhodná pro ruční manipulaci se zbožím.
  • Zpevněná z PUR panelu s výztuhou, krytá roznášecím plechem s protiskluzovou úpravou vhodná pro použití vozíků s vyšším zatížením ( do 250 kg/kolečko s gumovou obručí)

Stavebně řešená vhodná pro extrémní zatížení

Chladicí jednotky

Jsou plně automatické, nevyžadují obsluhu, ve všech případech je však nutné zajistit dostatečný přísun vzduchu a odvětrání vyprodukovaného tepla.

Kompaktní (blokové) - technické a estetické řešení umožňuje jejich umístění na stěnách nebo stropech boxů.

Dělené (splitové) - jsou určeny pro umístění kondenzačních částí jednotek do strojovny, nebo jiného vhodného prostoru.

Sdružené - jsou určeny pro větší počet chlazených prostorů, jejich umístění je obvykle ve strojovně.


Chladící pracovní stoly

Chladící pracovní stoly

Celý zhotoven z chrom-niklové oceli. Monoblok dodávaný s a nebo také bez pracovní desky. ...

Chladící skříně

Chladící skříně

Celá chladnička, včetně ventilátoru je zhotovena z CrNiSt 1.4301. Izolace zhotoveny z 75 mm polyuretanové pěny. Profilovaná podlaha uvnitř chladničky. Rozvodné potrubí z mědi. Nejvyšší okolní teplota do ...


Mrazící a kombinované skříně

Mrazící a kombinované skříně

Nejlepší izolační vlastnosti. Její 75 mm silná izolace ještě při tropických +43 °C minimalizuje tepelné ztráty a tím šetří mnoho energie. Nerezová CNS-ocel 1.4301 a zaoblené vnitřní hrany jsou perfek ...

Šokové chlazení a mražení

Šokové chlazení a mražení

Rychlé šokové chlazení a mrazení. Až 32 °C okolní teploty a až 100 % vlhkost vzduch všechny přístroje spolehlivě, precizně a s vysokou kvalitou zachladí nebo zamrazí potraviny. ...


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH