VÝHODY SE SYSTÉMEM ÖKOTHERM® KATALYZÁTOR

Čistota se systémem ökotherm® katalyzátor

Výměnou vzduchu během smažení a pečení se utomaticky mění znečištěný vzduch za čistý, tím se předchází znečištění vnitřního prostoru trouby. Znečištěný, mastný vzduch je větrákovým kolem nasátý a pomocí prstenu kolem větráku přefiltrovaný čistý ale stále horký vzduch automatický vháněn zpět do vnitřního prostoru trouby. Tak nedochází k usazeninám mastného vzduch na vnitřní povrch.

ökotherm® plus ökoEmail

Ökotherm katalyzátor

1 –všechny výpary nasává oběžné kolo do filtru 2
2 –výpary se protlačuí přes katalyzátor.
Při tomto postupu vzniká voda a CO2 (oxid uhličitý)
3 – v postupu se uvolňuje tepelná energe,
která se vrací zpět do prostoru trouby.
Velice energeticky úsporné!

Vnitřní prostor trouby se velmi málo znečišťuje ne jen inovační technologii okotherm® katalyzátor, která zabraňuje znečištění. Ale také doplňkovým ökoEmail kterým je obzvláště hladký a bez pórů Antihaft (nepřilnavý) povrch vnitřní části trouby. Díky této technologii neulpívá při pečení a smažení vystřikující tuk na stěnách trouby, které potom zůstávají čisté.

Šetrná je také ve spotřebě elektrické energie

Není používána přímo Pyrolysa (technika rozložení částic nečistoty shořením při teplotách až 500°C) ale katalyzáto ökotherm® který pracuje při teplotách kolem 200ºC a nevyžaduje ani další čas a vyšší náklady na energii, vzduch po dobu pečení a pracovního postupu je automaticky vyčištěn díky průchodu přes ökotherm® katalyzátor, jak je popsáno výše. Tím vzniká také volná energie, která šetří Vaše náklady.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH