KOMFORT PRO NÁROČNÉ

Jsou spotřebiče, které dokáží plnit vaše příkazy. Některé umějí ještě více. Ty se pak stávají našimi partnery. Stačí jim určit cíl, a samy již dovedou pokrm k dokonalosti. Vaří, pečou, grilují, smaží, chladí i mrazí.

Elektronické varné a grilovací centrum KGC 907.2

Ten, kdo vaří s vášní, má nezkrotnou touhu po dokonalosti. K té patří profesionální varné centrum od firmy Küppersbusch. Ergonomicky snížená sklokeramická varná plocha umožňuje překvapivě snadnou práci. Tady jsou již všechny funkce elektronicky řízeny přes senzorová tlačítka.

Šířka plochy 90 cm poskytuje i pěti hrncům bohatě místa. Varné a grilovací centrum oceníte i při rychlé přípravě pokrmů, kdy se díky systému Öko Speed Plus varné plochy ohřejí během několika málo vteřin. K ovládání všech funkcí včetně dětské pojistky, krátkodobého budíku nebo dvouokruhové varné plochy vám postačí jediný lehký dotyk prstu na senzorové tlačítko. Budete překvapeni, jak elegantně a potichu vyjede zapuštěná varná plocha ven. Stejně tak jednoduše se může zpětně zasunout. Přitom bude opět pamatovat na vaši bezpečnost a zadní plochy se automaticky vypnou.

Grilované pokrmy budete mít připraveny tím nejzdravějším způsobem – přímo na hladké sklokeramické ploše, bez škodlivých látek.

Na kráse budete moci tomuto grilovacímu a varnému centru vytknout vůbec nic – oceněný design, ušlechtilá ocel a sklokeramika představují jedinečnou kombinaci ergonomie, funkčnosti a estetiky.

Nerezová lednice s mrazákem a výrobníkem ledu KE 650-2-2T

Chladící a mrazící přístroj amerického stylu je snem každého, kdo nemusí šetřit každým kouskem místa. Přes svou velikost je překvapivě úsporný z hlediska spotřeby energie, kde je zařazen do kategorie B. Nešetří se, ale na ničem jiném: styl, kapacita i kvalita jsou dovedeny skutečně do maxima. Samozřejmostí jsou i oddělení s teplotou 0°C a police pro ovoce a zeleninu s regulovatelnou vlhkostí. Nic vám již nebude bránit ve velkorysém nakupování na řadu dní dopředu. Vždy budete mít jistotu, že je o všechny suroviny spolehlivě postaráno.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na výrobník kostek ledu, který je elektronicky řízen. Stisknutím knoflíku vár vydá osvěžující chlazenou vodu, ledovou tříšť nebo ledové kostky – a vy si již můžete pouze přát spoustu teplých letních večerů.

Tato lednice je skutečně nepřehlédnutelná. Hned ji uvidíte, ale těžko uslyšíte. Díky moderní kompresorové technologii nabízí své služby pouze šeptem.


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH