PREMIUM LINE Elektrický rychlovarný kotel FES 060

Porovnání zboží v kategorii

PREMIUM LINE Elektrický rychlovarný kotel FES 060

Výška:850 mm
Příkon:12 kW
Šířka:700 mm
Hloubka:850 mm
Užitečný objem:60 l
Proud:400V 3N AC 50 Hz 16 A
  • 3 v 13 v 1 - Funkce "3 v 1" přizpůsobuje program mytí pro tablety na mytí nádobí "3 v 1".
  • Antibakteriální potahAntibakteriální potah - Antibakteriální potah vnitřku chladničky spolehlivě zabraňuje růstu a šíření bakterií, mikroorganismů i plísní.
  • AquatronicAquatronic - Nové a jedinečné programové řízení aquatronic nabízí optimální a jemné ošetření choulostivého skla a zároveň dostatečnou sílu pro mytí silně znečištěných hrnců. Speciální čidla kontrolují stupeň znečištění nádobí a podle toho, zda je mírně, běžně nebo silně znečištěné regulují postup mytí v myčce.
  • Automatické rozmrazování podle hmotnostiAutomatické rozmrazování podle hmotnosti - Při používání předem nastavených programů je teplota a doba přípravy programována pro standardní hmotnost potraviny. Pokud ji změníte, v zařízení se automaticky změní i předem nastavená teplota a doba přípravy.
  • Bez halogenovaných a fluorovaných uhlovodíkůBez halogenovaných a fluorovaných uhlovodíků - Chladničky a mrazničky Küppersbusch jsou vyrobeny v souladu s požadavky ochrany přírody. Ani nadouvadla pro výrobu izolace ani chladící media neobsahují škodlivé halogenované nebo fluorované uhlovodíky.
  • Bezpečnostní systém proti poškození vodouBezpečnostní systém proti poškození vodou - Systém chrání zařízení, spolehlivě a bezpečně, před poškozením vodou, a to i když je vypnuté nebo dojde k výpadku proudu.
  • Čerstvá vodaČerstvá voda - Díky snadno vyjímatelnému zásobníku na vodu není nutné připojovat zařízení na rozvod vody.
  • Čidlo AquasensorČidlo Aquasensor - Čidlo slouží k tomu, aby se v myčce spotřebovalo jen tolik vody, kolik je skutečně nutné. Sleduje znečistění vody na konci programu předběžného mytí, tzn. kontroluje, zda je voda dostatečně čistá pro hlavní postup. Při silnějším znečistění se přivádí čerstvá voda, při menším ji ušetříte.
  • Čidlo Aquasensor duoČidlo Aquasensor duo - Čidlo sleduje průběžně znečistění vody a řídí podle něj celý provoz zařízení.
  • Dálkové ovládání (volitelné)Dálkové ovládání (volitelné) - Možnost ovládání dálkovým ovládačem.
  • Dálkové ovládání přes SMSDálkové ovládání přes SMS - U plně elektronicky řízených trub můžete mobilním telefonem, pomocí SMS zpráv, ovládat např. start programu, jeho přerušení a konec, resp. kontrolovat jejich provoz. Potřebný komunikační software je součástí jejich elektroniky. Abyste mohli troubu dálkově ovládat, musí být dodatečně vybavena vhodným adaptérem s předplacenou kartou a datovým kabelem (zvláštní příslušenství).
  • Dětská pojistkaDětská pojistka - Pokud je dětská pojistka zapojena, nelze zařízení neúmyslně zapnout.
  • Dotykový displejDotykový displej - Jedinečný dotykový displej umožňuje snadné a pohodlné ovládání. Jedním klepnutím na symbol programu zvolíte požadovanou funkci. Úspěch přípravy všech pokrmů je zaručený. Jak snadno se displej ovládá, tak snadno i čistí.
  • Energetická účinnost AEnergetická účinnost A - V zemích EU se hospodárné využívání energie označuje pomocí tříd energetické účinnosti A-G. Třída A označuje nejhospodárnější využití energie, třída G nejnehospodárnější. Požadavkem je: co možno nejnižší spotřeba elektřiny a vody při dosažení optimálních výsledků mytí. Výrobky Küppersbusch jsou zařazeny do tříd A a B, patří tedy k nejúčinnějším na trhu.
  • Energetická účinnost BEnergetická účinnost B - V zemích EU se hospodárné využívání energie označuje pomocí tříd energetické účinnosti A-G. Třída B označuje velmi efektivní využití energie. Požadavkem je: co možno nejnižší spotřeba elektřiny a vody při dosažení optimálních výsledků. Výrobky Küppersbusch jsou zařazeny do tříd A a B, patří tedy k nejúčinnějším na trhu.
  • Extrémně silný vývin výparůExtrémně silný vývin výparů - Zařízení rozpozná automaticky silný vývin výparů a automaticky zapne odsavač na vyšší výkon.
  • GrilGril - Samozřejmostí je vybavení mikrovlnné trouby grilem - využívá se pro zapékání, přípravu nákypů a podobných pokrmů.
  • Hladina hlukuHladina hluku - Chod přístrojů firmy Küppersbusch je zvláště tichý. Údaje hladiny hluku se uvádějí podle normy EU EN 60704-3 v decibelech (dB).
  • HlučnostHlučnost - Odsavače par KUPPERSBUSCH jsou velmi tiché. Některé modely s přídavnou izolací jsou téměř neslyšitelné.
  • Horký vzduch bez prstencového topného tělesaHorký vzduch bez prstencového topného tělesa - Ventilátor rozděluje v troubě rovnoměrně teplo z horního a spodního ohřevu. Systém je vhodný např. pro pečení koláčů ve formách.
  • Horký vzduch s prstencovým topným tělesemHorký vzduch s prstencovým topným tělesem - Ventilátor rozděluje v troubě rovnoměrně teplo od prstencového topného tělesa.
  • Identifikace přítomnosti hrnceIdentifikace přítomnosti hrnce - Systém identifikace hrnce, umístěný pod sklokeramickou varnou deskou zjišťuje, zda se na plotýnce opravdu nachází - pouze v tomto případě se plotýnka ohřívá. Pokud hrnec sejmete, vypne se automaticky přívod energie.
  • Identifikace velikosti hrnceIdentifikace velikosti hrnce - U varných plotýnek se dvěma topnými obvody je k identifikaci přítomnosti hrnce přídavně zabudována i identifikace jeho velikosti. Snímače zjistí velikost varného nádobí a po jeho uložení zapojí topný obvod vhodného průměru.
  • IndukceIndukce - Mnoho profesionálních kuchařů přísahá na toto formu „studené“ energie. Indukci je možno, jako žádný jiný druh energie, využít výlučně v daném místě – bleskově, přesně a bezpečně, lze ji regulovat, resp. šetří energii.Tajemství indukce: energie se přenáší jen do míst, na nichž stojí nádobí s magnetovatelným dnem. Rychlý vývin tepla přímo ve jejich dně zajišťuje extrémně krátkou dobu ohřevu.Vlastní varná plocha není horká, proto se na ni nemůže nic napálit
  • Mikrospeed duo ®Mikrospeed duo ® - Systém zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu mikrovlnami, působícími z boku nahoře i dole. Umožňuje také ohřev ve dvou etážích zařízení současně.
  • Multitherm plusMultitherm plus - kruhové topné těleso, umístěné v zadní stěně trouby, kolem oběžného kola ventilátoru, umožňuje tepelnou úpravu potravin až ve čtyřech etážích současně, bez přenosu příchutí nebo aromat z jedné na druhou stranu
  • Ökotherm katalyzátorÖkotherm katalyzátor - Při pečení vznikají tukové a aromatické látky, resp. aerosoly, které znečisťují vnitřní povrch trouby. Zanechávají na něm nevzhledné, mastné skvrny. Katalyzátor „ökotherm“, vyvinutý firmou Küppersbusch, přeměňuje znečistěné. mastné výpary na čistý vzduch.Výpary, nasycené tuky, aromaty a aerosoly nasává oběžné kolo ventilátoru a vede je do katalyzátoru. V něm se všechny nežádoucí příměsi přemění – beze zbytku – na vodu a oxid uhličitý. Trouba je pak podstatně čistší, resp. vychází z ní výlučně čistý vzduch.
  • OPAL - optimalizovaný systém odtahových výparůOPAL - optimalizovaný systém odtahových výparů - Ideální systém odtahu s optimálními hodnotami proudění, který zajišťuje velice efektivní provoz všech odsavačů par KUPPERSBUSCH. Pro zajištění správné funkce systému OPAL nabízí firma KUPPERSBUSCH odborné konzultace.
  • Optické čidloOptické čidlo - Čidlo chrání sklenice a nádobí před usazováním vápenatých látek. Reguluje, již od startu zařízení, automaticky tvrdost vody - nemusíte ručně seřizovat. Obsah vápenatých látek se zjišťuje infračervenými paprsky, jejich usazeniny je odhalí dříve, než jsou patrné pro Vaše oči.
  • Pevné závěsyPevné závěsy - Závěsy dveří chladničky jsou upevněny na zařízení a zadní stěně nábytkového dílu.
  • Povrch ÖkoEmailPovrch ÖkoEmail - Všechny vnitřní plochy trouby, resp. pečících plechů, jsou opatřeny nepřilnavým potahem „ökoEmail“. Potah zabraňuje, díky svému extrémně hladkému povrchu bez pórů, aby se na vnitřní plochy napékal odstříknutý tuk a zbytky pokrmů. Tím vylučuje i jejich obtížné čistění, resp. nutnost používání agresivních čistících prostředků, nešetrných vůči životnímu prostředí.Zatímco jiné systémy využívají k čistění vysokých teplot, příp. vyžadují extrémní spotřebu energie, u „okoEmailu“ postačí většinou – i díky katalyzátoru – pouhé otření mokrým hadrem a vnitřek trouby je opět jako nový.
  • Power - zvýšení výkonuPower - zvýšení výkonu - Indukční varné plochy umožňují zvýšit výkon jednotlivých plotýnek přídavným zapnutím „power“. Potřebné množství tepla je k dispozici ve velmi krátké době.
  • Přídavné varné plochy Vario LinePřídavné varné plochy Vario Line - Systém „VarioLine“ umožňuje provádět různé tepelné úpravy – vaření, grilování nebo fritování najednou. Systém zahrnuje vedle klasických sklokeramických plotýnek i fritézu, sklokeramické grilovací plotýnky, vestavné plynové hořáky i indukční varné desky. Těchto pět prvků můžete libovolně kombinovat, příp. i s dalšími plotýnkami v designu „HardLine (viz dále). Optimální propojení varných ploch umožňuje spojovací lišta „VarioLine“. Jí se spojí těsně rámy jednotlivých spotřebičů, bez štěrbin, které se špatně čistí.
  • Přípojka plynu pro rychlou montážPřípojka plynu pro rychlou montáž - Zařízení jsou od výrobce vybavena přípojkou pro plynovou hadici se zdvojeným těsnícím O-kroužkem. Připojení a odpojení hadice je rychlé a bezpečné.
  • Prostorový ohřev horkým vzduchemProstorový ohřev horkým vzduchem - Ventilátor rozděluje rovnoměrně teplo z prstencového topného tělesa, resp. horního a spodního ohřevu v prostoru zařízení. Systém 3-D je zvláště vhodný pro pečení ve dvou etážích.
  • Řada Öko Fresh LineŘada Öko Fresh Line - Zařízení öko-Fresh-Line se vyznačují nejen exkluzivním designem SilberLine (stříbrná barva), ale i antibakteriálním potahem vnitřku, resp. dokonale těsnícími dveřmi.Chladničky a mrazničky řady öko-Fresh-Line splňují podmínky nejekonomičtější třídy energetické účinnosti.
  • Řada Silber LineŘada Silber Line - Design řady je velmi estetický.Vnitřní vybavení je vyrobeno z vysoce jakostních materiálů. Zásuvky mrazničky jsou bílé s jemnými stříbrnými proužky, kontejner na zeleninu průhledný, přihrádka na vejce, máslo a sýry, resp. držáky lahví a konzerv kombinované s chromovanými třmeny.
  • Senzorové ovládáníSenzorové ovládání - Postačí ťuknutí na dotykové (senzorové) tlačítko a funkce se vybaví
  • Šetrné mytí sklenicŠetrné mytí sklenic - Mytí sklenic v myčce je zvláště obtížné. Systém jejich šetrného mytí reguluje proto nejen tvrdost vody, ale zabraňuje i tepelným šokům, které mohou vzniknout během provozu.
  • Signál ukončení mytí \Signál ukončení mytí \"Beam on floor\" - U myček nádobí nemůžete zjistit jejich okamžitý stav. Nový signál "beam on floor", červený bod, umístěný na jejich dně, indikuje, zda je postup mytí již ukončen nebo ne. Blikající bod Vás upozorní na chybnou funkci.
  • Šířka moduluŠířka modulu - Různé šířky varných desek umožňují pružné přizpůsobení Vašim požadavkům
  • Spotřeba energie a vodySpotřeba energie a vody - V třídě A spotřebuje zařízení málo energie i vody a přesto dosáhne optimálního výsledku Většina našich myček nádobí je zařazena do této třídy.
  • STOP-AND-GOSTOP-AND-GO - Bezpečnost provozu indukčních desek zajišťuje i funkce STOP-AND-GO. Tímto funkčním tlačítkem můžete v případě potřeby vypnout najednou všechny varné zóny. Veškerá nastavená činnost varné desky se zastaví. Příklad: někdo zvoní u dveří, zvoní telefon a podobně. Pokud chcete ve vaření pokračovat stačí znovu stisknout klávesu STOP-AND-GO a veškerá činnost varné desky bude obnovena přesně v okamžiku, kdy byla přerušena.
  • Systém Electronic SteamSystém Electronic Steam - Pára se vyrábí ve vyvíječi vně trouby, to zaručuje zcela přesné klima v požadovanou dobu.
  • Systém Electronic Steam a horký vzduchSystém Electronic Steam a horký vzduch - Pára se vyrábí ve vyvíječi vně trouby, to zaručuje zcela přesné klima v požadované době. Ať při provozu s horký vzduchem Nebo s párou a horkým vzduchem.
  • Systém ExpresSystém Expres - Systém Expres opláchne a osuší nádobí dvakrát Zvolíte rychleji. Zvolte kterýkoli program a stiskněte Tlačítko Expres. Zkrácený program pracuje s časem až o 50% kratším. Zkrácený program se zobrazí na displeji.
  • TermosondaTermosonda - Stav tepelné úpravy můžete těžko posoudit zvenčí, zvláště u velkých kusů, např. pečeně. Špičkoví i amatérští kuchaři proto používají termosondu, čidlo, měřící teplotu uvnitř. Podává spolehlivou informaci o ní, a tím i stavu pečeně – můžete ji mít málo, středně (au point) nebo dobře (bien cuit) propečenou.
  • Topná tělesa ÖkoSpeedPlusTopná tělesa ÖkoSpeedPlus - Všechny varné plotýnky zařízení jsou osazeny topnými tělesa typu „ökospeed plus“ s velmi rychlým žhavením a tím co nejrychlejším přívodem tepla k pokrmu. Zkracují dobu jeho úpravy, resp. šetří cennou energii.
  • Turbo plusTurbo plus - Odsavače par se stupněm turbo plus umožňují různé způsoby regulace. 5 výkonových stupňů -280-520 m3/h - zajistí kdykoliv optimální a nehlučné odvětrání kuchyně. Přídavně nabízejí modely i jeden intenzívní stupeň s automatickým zpětným nastavením pro krátkodobý chod při silném vývinu výparů, při extrémně vysokém nebo pro smažení pak stupeň turbo plus.
  • Tvarovaný otočný knoflíkTvarovaný otočný knoflík - Tvar knoflíku umožňuje jeho velmi snadné viditelné ovládání.
  • Účinnost mytíÚčinnost mytí - Účinnost čištění a sušení nádobí se označuje třídami A až G. „A“ je označení pro extrémně účinný, „G“ pro neúsporný provoz.
  • Vaření v páře 30 - 100°CVaření v páře 30 - 100°C - Vaření v páře při teplotách 30°C až 100°C - velmi vhodný postup pro šetrné vaření např. ryb při teplotě asi 70°C, krému karamel i jiných choulostivých pokrmů.
  • Vaření v páře (100 °C)Vaření v páře (100 °C) - Při vaření ve vodě se cenné vitamíny, nerostné látky a chuťové látky vyluhují do vody. Při šetrném vaření v páře tomu tak není. Suroviny si zachovávají všechny látky, barvu a konzistenci. Ideální předpoklad pro chutnou, zdravou a moderní výživu.
  • Varianty designuVarianty designu - „HardLine“ (ostré hrany a rohy)elegantní forma rámu s přímými liniemi, povrch: kovový (nerez) nebo černý.
  • Varianty designuVarianty designu - „SoftLine“ (zaoblené hrany a rohy), povrch: kovový (nerez), černý, bílý nebo hnědý.
  • Varianty designuVarianty designu - Fazetová (se zkosenými hranami).
  • Varianty designuVarianty designu - Bez rámu - varná deska bez hran a přechodů, na nichž by se mohla usazovat nečistota.
  • VariorackVariorack - Možnost přestavění výšky horního koše.
  • Velkokapacitní myčkyVelkokapacitní myčky - Rozměry velkokapacitních myček: šířka 600 mm, výška 950 mm - hodí se pro velké díly nádobí.
  • Výměník teplaVýměník tepla - Díky výměníku tepla se nádobí vysuší, aniž by bylo do zařízení nutno přivádět znečistěný vzduch zvenčí. Vyloučí se tím i obláčky páry, které se vytvářejí při otevření dvířek na konci programu. Výměník šetří elektrický proud - energie se využívá s následujícím kroku mytí.
  • Zapalování ovládané jednou rukouZapalování ovládané jednou rukou - Po stisknutí a otočení ovládacího knoflíku se automaticky zažehne zapalovací jiskra, která zapálí hořák.
  • Zásuvné ovládací knoflíkyZásuvné ovládací knoflíky - Knoflíky můžete – v každé poloze – zasunout do ovládacího panelu, vyrovnají se s jeho povrchem. Zlepší se tím nejen vzhled zařízení, resp. zabrání jejich případnému nežádoucímu přestavení.
  • Zásuvné ovládací knoflíky s osvětlením a kovovou čZásuvné ovládací knoflíky s osvětlením a kovovou č - Zásuvné otočné knoflíky s osvětlením a kovovou čepičkou můžete při vaření v každé poloze zasunout tak, že se zalícují do ovládacího panelu. Spojila se v nich praxe s krásným vzhledem v dokonalý a jediný celek. Vedle snadného čištění, se také vyvarujete nebezpečí zapnutí trouby nedopatřením.Zásuvné otočné knoflíky jsou opatřeny červeným svítícím kroužkem kolem.
  • Zásuvný ovládací knoflík s osvětlenímZásuvný ovládací knoflík s osvětlením - Nabízí tytéž užitné vlastnosti jako předcházející model. Je též vybavený vysoce jakostní svítivou LED diodou pro dobře čitelnou indikaci zapnutí, má též perfektní design.
  • Závěsy dveří s táhlemZávěsy dveří s táhlem - Závěsy dveří chladničky jsou upevněny na zadní stěně nábytkového dílu a v nice. Nábytkové dveře a zařízení spojuje táhlo, umístěné na jeho přední stěně.
  • Zóna 0° CelsiaZóna 0° Celsia - Potraviny se v této chladící zóně uchovávají čerstvé až po trojnásobek doby běžné v normálním chladícím prostoru.

  COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH