SWN pračka a škrabka na brambory

: :
: :
: :

Vysvětlivky k piktogramům
Podrobné informace

Popis

Spouštěcí ventil připouští automaticky vodu Nerezové provedení pro užití ve velkokuchyních a průmyslu Volitelný způsob poloautomatické nebo automatické loupání Alexanderwerk zahrnuje řadu výkonných jednotek různých velikostí a výkonu, tak aby vyhovovaly právě pro konkrétní provoz.

Na jedné straně, jsou stroje SWN zvláště silné pro každodenní používání, a na druhé straně jsou charakteristické svým šetrným zpracováním suroviny.

K tomu je nutné zdůraznit, že uvnitř loupací komory je tlumicí gumová vložka, která zabrání tvrdému nárazu a zabrání otloukání suroviny při nasypávání.

CORUND škrabací kotouče jsou různé zrnitosti dle potřeb a kvality brambor, nerezové kotouče na loupání brambor jsou buď děrované, nebo s připevněnými nerezovými noži v závislosti na stupni a času potřebného k oloupání brambor.

Vedle loupacích kotoučů je možno užít i zvláštní gumový kotouč na mytí (praní) brambor, červené řepy a zeleniny a podobně. Typické pro stroje Alexanderwerk je to, že stroje mohou obsluhovat i nekvalifikované pracovní síly – nastavení pouze volby praní nebo loupání, času a automatický řídící systém se postará o celý postup. Skrabky a myčky brambor mají automatický systém pro spotřebu vody, který reguluje její spotřebu na minimum potřebné pro zpracování surovin.

Poptat SWN pračka a škrabka na brambory

Povinné údaje:
Technická data


COPYRIGHT 2007 KÜPPERSBUSCH